Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza FR detaylı temizliği

can

Kayıtlı Üye
muratcan adama bak kil kullanmış biz ne zaman kullanıcaz =))

mehmetelt

Kayıtlı Üye
çok beğendim ibizayı valla. o nasıl bir basmadır arabayı. temizlikte on numara bu arada.

gallito

Kayıtlı Üye
ya kantona biz bu işi nasıl yapcaz bize bi fikir wersene ..neresinden başlayalım nasıl yapalım .. bu yapıştırdıkları şeyi bulmak kolay mı ney o kil mi . o yıkamacıların kullandıgı köpüklü yıkamayı biz kendimiz nası yapcaz hangi markalarda war o :) daha önce açtıgın konu warsa söle yoksa bi konu aç arabasını kendi temizlemek isteyenler neleri yapmalı neleri almalı yada bana özelden at reklam yasaksa :D canımı çektiriyosun böle fotograflar koyup bende kendimi bişey zannederdim 2 yıkıyp cila sürünce :D

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
bu ne temizliktir şaşırıyorum valla birde o jantlar basıkken sürtmüyormu yahu birde mehmet sen aracı beyazamı kaplattın ?

Üst Alt