Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza direksiyon soyulma

Herşeye kullanıcı hatası diye bir yol bulmuşlar, tutturmaya çalışıyorlar
Siz bu konuyu yine de müşteri hizmetlerine aktarın. Eğer bakımlar serviste yapıldıysa iyi niyet garantisi teklif edin.
Bence şansınızı zorlayin. Olmadı başka çözümler bakarsanız.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

3. Dünya ülkesi olunca böyle oluyor maalesef aynı şeyi Avrupa veya Amerika pazarında yapamazlar. İyi niyet garantisini geçtim aracın garantisi devam ediyor zaten. Bakımları serviste yapıldı. Şubatta bakımı vardı aracın yaptırıp yaptırmayı düşünüyorum şimdiden serviste.

Ben garantisi bittiğinden 2. bakımı özel serviste yaptırdım. 340 tl tuttu (100 filtreler-190 yağ-50 işçilik). Serviste 950 civarı fiyat verdiler geçen hafta (zubizu indirimli).

Ben garantisi bittiğinden 2. bakımı özel serviste yaptırdım. 340 tl tuttu (100 filtreler-190 yağ-50 işçilik). Serviste 950 civarı fiyat verdiler geçen hafta (zubizu indirimli).

1/3 fiyata yaptırmışsınız çok iyi. Servis fiyatları çok faiş. Benim araç dsg şanzıman olduğundan bir sorun olursa iyi niyet garantisinden yaptırılıyor falan diye emin olmadığım birşeyler duymuştum. Onun için serviste yaptırmak istiyorum. Bakım zamanı gelirse tekrar araştıracağım. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim yine.

İyi niyet garantisi diye birşey yok.Resmiyettede yok.Servis kronik arızaları kendi insiyatiflerine göre iyi niyet garantisi adı altında serviste tanıdığınız varsa veya dişli olduğunuzu, sorun çıracağınızı anlarlarsa yinede bedelini belli bir miktar para alarak yapıyorlar.İyi niyet garantisi denilen şeye pek güvenmek uygun değil.İyi niyet garantisi resmi olsa zaten kimse para vererek 5 sene ek garanti yaptırmaz.

İyi niyet garantisi diye birşey yok.Resmiyettede yok.Servis kronik arızaları kendi insiyatiflerine göre iyi niyet garantisi adı altında serviste tanıdığınız varsa veya dişli olduğunuzu, sorun çıracağınızı anlarlarsa yinede bedelini belli bir miktar para alarak yapıyorlar.İyi niyet garantisi denilen şeye pek güvenmek uygun değil.İyi niyet garantisi resmi olsa zaten kimse para vererek 5 sene ek garanti yaptırmaz.
Garanti bitiminde ek garantiyi fiyat teklifi alarak düşüneyim o zaman. Aracı özenle kullanan birisiyim ama DSG korkutuyor.

Garanti bitiminde ek garantiyi fiyat teklifi alarak düşüneyim o zaman. Aracı özenle kullanan birisiyim ama DSG korkutuyor.
Ek garanti resmi garanti bittikten sonra başlar.Şayet ek garanti yaptırmayı düşünüyorsanız biran önce yaptırmanızı tavsiye ederim
Zira sigortaya her geçen gün zam gelecektir
Aracı ileride satsanız bile alacak insanda ek garanti dsg şanzımanda + avantaj oluyor

Peki bu Dsg şanzımana 5 yıl garanti veriyorlar diyenler var aslı astarı var mı acaba?

Geri
Üst Alt