Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza debriyaj balatası gitti

Merhaba arkadaşlar.
Bugün uzun araştırmalar ve soruşturmam sonucunda şöyle sonuçlar aldım

Serviste;
Debriyaj seti fiyat;426 lira kdv dahil!Sacks marka.
İşçilik;225 lira
Toplam:651lira

Ben kendim araştırıp aynısını buldum
Sacks marka debriyaj seti;230 lira
Yağ filtresi+polen filtresi+yakıt filtresi+hava filtresi+kızdırma bujiler 4 adet bosch=85 lira
Mobil 1 super 3000n fe 5W-30W 4 litre yağ 70lira
Bosch marka silecekler 20 lira
Toplam işçilik (arkadaşım):100 lira

Toplam ödenen para;505 liradır.
Paylaşmak istedim.

Tavsiye ve bilgi paylaşımı için teşekkür ederim.

xx

Bu sacks marka debriyaj setini 230 liraya nerden alırız? birde 2006 kasa ile 2007 kasa deb. setleri birbirine uyumlumudur?

aracın ruhsatını alıp aksarayda seat ww satan parçacılara git 230 tl ye aracına uygun sacks marka seti temin edersin

Merhaba:
İstanbul-Aksaray'da bulabilirsiniz benim aracımda amf motor türü var buna göre değişiyor.Kfy'nin dediği gibi ruhsatla gitmenizde yarar var ve sachs marka vw'nin kullandığı markadır.Ben üçer otodan aldım reklam olmasın diye isim vermek istemedim.
İyi akşamlar.

xx

Teşekkürler arkadaşlar, bir aksaray yolu gözüküyor bize bakalım :):)

bu konu iyi olmuş geçen gün aklıma geldi parçacıya fiyat sorduğumda 280 lira demişti. bizimde değiştirme zamanımız yaklaşıyor bilmeden öpülmeyelim :)

Geri
Üst Alt