Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra Arka Tampon Arıyorum

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar Arka cupra tampon arıyorum cıkmada olablır farketmez.

valla aslında sizin bildiğiniz ancak tr de hiç görmediğiniz süpriz bi seat'a 2 gün önce hava filtresi takıldı inan sürekli gazliyan ve bu işi yapan insanlardan aldığım bilgiye göre komple kitmiş motoru komple dolanan boruymuş kimse önermiyo biz o araca sadece krom boru ve mantar filtre taktık benim arabam dizel k&n hava filtresi var ve bu araç 250 hp civarlarında tabiki işe yarıyan bi uygulama bu filtre işi ama sen ne kadar iyisinide yapsan şu bi gerçek ki chip egsozt yaptırmadan filtre kullanmak fazla işe yaramayacaktır yada etkisini anlamayacaksın:D

valla aslında sizin bildiğiniz ancak tr de hiç görmediğiniz süpriz bi seat'a 2 gün önce hava filtresi takıldı inan sürekli gazliyan ve bu işi yapan insanlardan aldığım bilgiye göre komple kitmiş motoru komple dolanan boruymuş kimse önermiyo biz o araca sadece krom boru ve mantar filtre taktık benim arabam dizel k&n hava filtresi var ve bu araç 250 hp civarlarında tabiki işe yarıyan bi uygulama bu filtre işi ama sen ne kadar iyisinide yapsan şu bi gerçek ki chip egsozt yaptırmadan filtre kullanmak fazla işe yaramayacaktır yada etkisini anlamayacaksın:D

Anladım kardesım chıp yaptırmayı dusnuyorum ılerlıyen zmanlarda ama egsozt hıc dusunmedım :confused: Fıltre olrak sacma olucak belkı dızel araclar ıcın ses etkısı yaparmı :D

arka cupra tamponu cok zor valla; buyuk sabir isteyen bir is :)

istersen
FR satiyorum ben :)

Geri
Üst Alt