Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Blow off..

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Aranızda İbizaya blow off takıp kullanan arkadas varmı acaba ? eger varsa memnun kaldınızmı ? herhangı ıyı yada kotu bır etkısı oldumu acaba ? Tskler..

Dizel de pek de keyifli birşey değil diye biliyorum. Turboya zararı olabileceğini iddia edenler de var..

ben 1.9tdı da kullanıyorum sıkıntım olmadı 2 senedir fakat bence çok maliyetli bir iş bide usta ellerce yapılması şart kaçırma falan olmaması için bence girme bu işe gerek yok....

çok zahmetli iş aracın dizelmiş yeni gördüm tdi için varmı bilmiyorum ama benzinlide blow off dan ziyade dump valvenin arasına forgenin küçük aparatını bo sunu kolaylıkla takar tıslaya tıslaya gidersin
5edf1bfc.jpg

sen benzinli deseydin direk yaptır derdim sadece turbo hortumuna blow-off takılıyo hatta aynı sesi iyi bi hava filtresinden alman bile mümkün olabiliyo ama dizel farklı biraz en az maliyet kadar işçilikte bezlinin 2 katı iyi usta ,iyi para,çok uğraş bencede hiç girme ama şunuda söyliyim normal tıss layan arabalardan 2 kat daha fazla ses alırsın daha keyifli olur :D:D:D

BOV spacer alabilirsin Zafer abinin fotosunu koyduğundan..
ben almıştım 2 gün kullandım sadece sonra çıkartıp kenara koydum..pek bişi farketmediği gibi nedense araya takmak içime sinmemişti..

BOV spacer alabilirsin Zafer abinin fotosunu koyduğundan..
ben almıştım 2 gün kullandım sadece sonra çıkartıp kenara koydum..pek bişi farketmediği gibi nedense araya takmak içime sinmemişti..

karışmak istemiyoum ama yinede sormadan edemeyeceğim yiğidim neden söktün ki aksine faydası olurdu bence geri takmalısın

karışmak istemiyoum ama yinede sormadan edemeyeceğim yiğidim neden söktün ki aksine faydası olurdu bence geri takmalısın

bana pek bişi farketmedi gibi gelmişti..illaki az ya da çok fayda sağlıyodur sonuçta daha kısa bi mesafeden atılıyo ama..huyum kurusun Zafer abim.. :D :D
2 kademesi vs. de vardı..nerde olduğunu bile bilmiyorum şuanda..ya bagajda ya evde ya da Barbaros abinin dükkanda..uzun süre de beklemiştim gelsin diye halbuki..

bana pek bişi farketmedi gibi gelmişti..illaki az ya da çok fayda sağlıyodur sonuçta daha kısa bi mesafeden atılıyo ama..huyum kurusun Zafer abim.. :D :D
2 kademesi vs. de vardı..nerde olduğunu bile bilmiyorum şuanda..ya bagajda ya evde ya da Barbaros abinin dükkanda..uzun süre de beklemiştim gelsin diye halbuki..

sen bilirsin cano ama fazla basıncı geri dönmeden ne kadar çabuk atarsan o kadar iyi sende bilin yani:D

Geri
Üst Alt