Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Blow off..

elektirkli süpürge sesi gibi maşallah :)

aslında bende çok istiyorum blow off taktırmayı. ama dediğiniz gibi çok maliyetli. 600 tl gibi rakamlardan bahsediliyor. o paraya değermi bilmiyorum.

Benı cok cezbedıyor o sesı cuflaması oysten cok ıstıyorum ama malıyetı cok fazla gelıyor ve okdr para verıp yaptırıyorsun 1 ay sonra bıktıgın zman at çöpe oluyor.:)

Bellı sureden sonra sıkmaya baslıyor ama kısıden kısye degısır tabıkıde zewk renk meselesi

Güncel...En uygun fıyata nerde yaptırılablır acaba arkadaslar..:confused:

Ses güzel çıkacaksa güzel olur ama daima bu sesi duymak bence biraz sıkıntı verir.Lakin zevk sizin.

xx

Benzinliler gibi kolay takılan bişey değil dizele takılan blow off. Gaz kelebeği olmadığı için, gaz pedalının altına bir düğme konuyo. O düğmeye basıp çekildiği zaman araç çufluyo.

Benzinliler gibi kolay takılan bişey değil dizele takılan blow off. Gaz kelebeği olmadığı için, gaz pedalının altına bir düğme konuyo. O düğmeye basıp çekildiği zaman araç çufluyo.

evt arkadsım o sekılde oluyor bunu ıstanbulda uygun fıyata yapablıcek tecrubelı bıyer arıyorum.

Geri
Üst Alt