Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Black

yurtdışında bizim kadar xenon a önem verdiklerini düşünmüyorum açıkçası. Çünkü merceksiz cupralar bile var. Sarı dolaşıyorlar. Çin sadece bize çalışıyor galiba:)

Görüşü kotulestırıyor xenon .. özellikle ıngıltere gıbı cok yagmurlu ıklıme sahıp ulkelerde bıde guvenlık kuralları geregı merceklı veya merceksız ( farcamları özel oluyor ) far yıkama olması sart cunku tozlu far camında xenon ısıgı aydınlatmada problem yaratıyor

arkadaslar su sonradan yapma xenonlardan bende hic haz etmiyorum. hayatta yaptirmam aracima. bende kendi arabamda ufak tefek o kadar degisiklik yaptik herkes bana xenon yaptir, o olmazsa olmaz diyor ancak ben hic hoslanmiyorum. turk halkindaki bu sonradan yapma xenon modasini da pek anlamis degilim. eger orjinal mercekli olacaksa bende istiyorum ama gidip de 130 lira vererek uydurma xenona gecmeye son derece karsiyim.

bir cok arkadasimin aracina bindim ve kullandim da sonradan yapma xenon ile, ardindan orjinal xenonlu kendi aracimiz olan scenic kullandim ve aradaki daglar kadar farki gordum.

Valla LSD kapılara bittim. Araç sanki havalanacak gibi duruyor. Yapanın eline ve emeğine sağlık...

Geri
Üst Alt