Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 6 J Yay

SİMON

Kayıtlı Üye
hayırlı olsunda yarın takılmayacakmıydı bu yaylar... gule gule kullan bu arada stock yaylardan kuulanırken bı fark oldumu konfor vs....

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
işte benim en çok korktuğum nokta oydu zaten konfor ama hiç bir şekilde düşüş olmadı konforda aksine gayet hoş yani çuukura bile girdim yanlışlıkla herhangibi bir sıkıntı yok aslında yarın takılcaktı da dayanamadım :D

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
H&R adlım yayları ibizalarda en iyisi bu dediler 350 ye geldi montaj hariç 50 de montaj 400

biLaL

Kayıtlı Üye
hadi hayırlı olsun kardeşimm hani lenn bugün taktırıcaktın sabırsızzzz :)

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ya bilal abi aldım öyle dayanamadım :D bagajda duruyodu akşam gittim yaptırdım :D

H_G

Kayıtlı Üye
Hayırlı Olsun Can Kardeşim..Güle güle kullan :)

zafa38

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun demek duz ibizada hiç sertlik olmuyor. Bende taktım aynı yaydan zaten olmayan konfor tamamiyle eksilere düştü arabada esneme namına bişey yok :D

Üst Alt