Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 6.5 ınc ekran ve Kolçak

matrak29

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar ibizama orijinal 6.5 inç ekran ve orjinal Kolçak arıyorum nerden bulabiliriz bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi ?

sonradan 6.5 inc ekranı yapmak bence biraz masraflı olabilir orjinal istiyorsan. Çıkma parça satan yada diğer satış sitelerinde aratıp bulma imkanınız olabilir. Servislerede sorabilirsiniz. Kolçak için gene aynı şekilde forum içerisinde satan arkadaşlar vardı fakat 2016 sanırım aracınız onuda belirtirseniz varsa satan forum içinde ulaşacaktır diğer satış sitelerindende araştırabilmekte fayda var. Kolçak çok pahalı birşey değil. 6.5 inc için fiyat bilgim hiç yok. Keyifli forumlar.

Arkadaşlar merhabalar ibizama orijinal 6.5 inç ekran ve orjinal Kolçak arıyorum nerden bulabiliriz bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi ?

Sonradan ekran taktırmanın masrafı yüzünü geçiyor. Ben de düşünmüştüm ancak ekranı İspanya' ya yollamak ve yeniden takılan yeni aracın şasi numarasına uygun aktivasyon yapılması falan gerekiyor. Değecek bir uğraş değil. RS tuning sponsorumuz. Bu nedenle ilk oraya sorabilirsiniz kolçak için.

2016 model alırken acele ettm keşke plus alsaydım

2016 model alırken acele ettm keşke plus alsaydım

büyük ekranın estetik dışında artısı yok. ibizalarda büyük ekran olsa bile Navigasyon alamıyorsunuz zaten. Navigasyon olmayanlarda da Fullink desteği için 1000 tl daha ödeme yapmanız gerekiyor. Çok da önemli değil. canınızı sıkmayın. Aracınızın keyfine varın :)

Geri
Üst Alt