Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2015 - multimedya ekran hakkında.

Utkucpn99

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba.
seat ibiza 2015 model aracım var.
multimedya ekran taktırmak istiyorum.
dörtlü flaşör - esp ve airbag tuşunu vites önüne taşımak için tuş takımı arıyorum.
Serviste yüksek fiyat istendiğini okudum
70 euro gibi rakamlar söyleniyo.
bu tuş takımı yerine dörtlü tuşunu başka yere taşıma şeklinde yaptıran var mı bir problem olur mu araç kullanımında yoksa tuş takımı aparatı ile yaptırmak en sağlıklı yöntemmi olur
kullanan/yaptıran varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.
5234B3EA-3F60-469D-9D7B-3DB84D01160F.jpeg

en doğrusu belirttiğiniz parçayı almak, öteki türlü diğer işlemler için araçta gereksiz delikler açılması gerekecek.

Servise sorup fiyat alın varsayım yerine bence, çok pahalı gelirse çıkmacılara da bakılabilir, makyajlı kasa ibiza'ların hepsinde istediğiniz tuş takımı mevcut.

Teşekkürler bugün seat servisten fiyat aldım 840 tl dediler

Çok teşekkür ederim Selim kardeşim.
linkte ürün şu an yok ama çok makbule geçti bu şekilde aramayı da deneyeceğim.

Rica ederim, internette bulması daha zordur bu tip parçaları. Çıkmacıları telefonla arayarak sordurabilirsiniz. Baya bir telefon trafiği eder bu tabi ama illa birinde vardır :)

Geri
Üst Alt