Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2006 1.4 TDİ

sttrsrn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende 1.4 tdi ibiza var debrajı bitmek üzere..bronz çaktırsam faydalı olurmu ya da orjinal debraj setinin fiyatini bilen yardımcı olursa sevinirim.. şimdiden herkeze teşekkürler..

kardeş öncelikle bronz takarsan kullanım zevkin bitecek.kalkışta sert olduğundan araç inanılmaz titreyecek.sağlamlığına lafım yok ama bence deneme ben denedim. :) şimdi orginal kullanıyorum

gaziantepte seat serviside kapandı sanayide yi bir yere gidip yine orjinalini bulmaya bak ben şuan mersindeyim antepte olsaydım yardımcı olurdum bronz bende tavsiye etmem dayanaklı olur ama sert olduktan sonra neye yarar

bronz çaktırmak nedir yahu. ??
ilk defa duydum..

adı çaktırmak kaynatmak tutturmak biçmek kesmek vs. olduğuna göre faydasız birşey :) Arabaya orjinalı dışında bu daha iyi diye ne takarsanız takın aracınıza zarar verir bu bi gerçek

debriyajın üstüne bişi falan mı kaplanıyo yani..
e balata söküldükten sonra bilye milye nası tekrar eskisi gibi sorunsuz çalışmaya devam ediyo..
ses vs. yapmıyo mu..

debriyaj balatasının bronzdan yapılmışı oda daha sert bir malzeme daha dayanıklı oldugundan tercih ediliyor ama debriyaj sertleşiyor

bilmiyodum öğrenmiş oldum..
teşekkürler..

elinde parası olupta yatırım yapmak isteyen varsa gaziantep'te seat servisi açmasını şiddetle tavsiye ederim...inanılmaz seat var orada.

---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

settarım valeo marka debriyaj seti taksim/ist.150,200 civarı

Geri
Üst Alt