Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.0 ecotsi dsg frene basınca ıslık sesi

nietszche34

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba yeni araç aldım 2016 ibiza ecotsi 1.0 dsg experden çıkınca arka fren balatalarını değiştirmen gerekiyor demişti. Frene bastığımda ıslık sesi geliyordu ben de değiştirdim ama hala yüksek ıslık sesi geliyor. Acaba ön balatalardan mı daha önce yaşayan varsa yardımcı olabilir mi lütfen teşekkürler tekrar

İlk 100km fln civarı alışma zamanımı ne var demişlerdi ben değiştirdiğimde öyle de oldu sonradan gitti ses. Şimdi de lastikleri değiştirdim muhtemelen lastiklerinde alışma süresinden sonra gidicek

İlk 100km fln civarı alışma zamanımı ne var demişlerdi ben değiştirdiğimde öyle de oldu sonradan gitti ses. Şimdi de lastikleri değiştirdim muhtemelen lastiklerinde alışma süresinden sonra gidicek
Ya ben de düşündüm ön balatalardan mı diye ben de bekleyeyim o zaman biraz bakalım düzelecek mi .

Geri
Üst Alt