Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte Olay Budur...

sadece makyajlı kasa olmasın ya:(:(

Pedal seti de ne kadar farklı bir hava vermiş araca..harika bir görüntü..biran evvel bu gösterge işini çözmek gerek..

ben bırde leave home ısıtyorum ama servıstekıler yok demıstı makyajlılarda burdakı arac makyajlı far ve aynalardan bellı acaba bunları nasıl yaptırabılcez merak edıyorum

ben bırde leave home ısıtyorum ama servıstekıler yok demıstı makyajlılarda burdakı arac makyajlı far ve aynalardan bellı acaba bunları nasıl yaptırabılcez merak edıyorum

Mesela bu bizim arabalarda standart..makyajlı da yok mu?bu basit bence..kodu yazıyor..esas kapıları kitleyince korna kesik kesik 2 kez çalıyormuş onu da yükletmek gerek..

nedır abı kodu verdıgın yerde sanırım kapatmak var onun yapılısı gozumden kactı veya anlayamadım ben :(

Bu seramonı batuda da var,Vag.com dan yapılıyor yanlısım yok dımı

leave home için bildiğim kadarıyla farlar için auto modu olması gerekiyo..var ama yapmıyosa kodla açılabilir..auto varsa açık halde bırakıldığında da yapar..
farları açık bırakıp denedin mi Ömer. ??

Geri
Üst Alt