Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte İlk Cupralardan Kareler ve Yorumlar...

taktınız şu yerde sürünen arabalara :) yahu bırakın bence bu hali süper güzel, bi kol dayama eksiği kalmış oda performans aracında gereksiz diye koymamışlardır herhalde. Jantlara ve renklere bende bittim, alınası araç olmuş iyice.

taktınız şu yerde sürünen arabalara :) yahu bırakın bence bu hali süper güzel, bi kol dayama eksiği kalmış oda performans aracında gereksiz diye koymamışlardır herhalde. Jantlara ve renklere bende bittim, alınası araç olmuş iyice.

aracın yanından baktıgınızda yuksekligi inanın cok normal resimlerde gozunuze carpıyor. Zaten gri olan araca serviste kol dayama takılıyor onlar fabrikadan harici gelip dogusta takılıyor tamamen orjinal ve kuması tavanınki ile aynı siyah...

Jantlar cok guzel duryo gercekten boyle gothik b havası var:D Beyazını hc begenmedım kesınlıkle sarı olmalıymıs bu araba onu anladım suan :)

fumesı ne kadar ıgrenc ya beyaz bı derece ama en guzelı sarı olucak hatları gostermesı acısından o yonden cok sanslısın ama ben olsam mavı tek gecerım.

fumesı ne kadar ıgrenc ya beyaz bı derece ama en guzelı sarı olucak hatları gostermesı acısından o yonden cok sanslısın ama ben olsam mavı tek gecerım.

mavide mukemmel ama 1600 TL malesef bide opak metalikbile değil... Zaten aracta artık hiçbir değişiklik söz konusu değil üretime girdi bile %80 martın 2. haftası burda olucak inş. Herkese Tskler Degerli Yorumlarından ötürü...

motorun yerleşim düzeni farklıymış :) grideki öndeki siyah hatlar pek belli olmuyor jantlarda aynı şekil gun metal belli olmuyor,beyaz da nisbeten daha iyi ama sarıda eminim çok daha iyidir. ;)

Bence herkes gidip yakından bakmalı araba satılmadan once bana showrooma alcaklarını solediler ama yarın akşam teslim edilcekmiş galiba...

Geri
Üst Alt