Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İç Sigorta Kutusu YARDIM

Arıza konusuda nasıl anlatayım bilmiyorumki.
Resimdeki kodlar var. Siliyorum stop edip çalıştırınca tekrar yanıyo. Turbo alt klapesini elimle oynatamıyorum. Hareket halinde gaza bastığımda hava sesi geliyor gazı bırakınca kesiliyor. Turbo soketlerini söktüm iki gündür bu şekilde biniyorum yine aynı değişen bişey olmadı.
Kayıtdaki işaret edilen sensörlerin hepsini söküp denemiştim yine sorun değişmedi. Çekiş yok ölü gibi gidiyo Ekli dosyayı görüntüle 21477
Eksantirik zincir.. zamanlama hatası var... Zincir uzama yapmış olma ihtimali yüksek.. aracın zincir sentesine bakılması lazım..
Birde turbonun veskety sıkışıyor ona bakılması lazım.. turbo üst kapağı sökülüp veskeyt rahat haraket ediyor mu...

Hiç oynamıyor elimle oynatamadım. Boştayken gaz verip bıraktık yine oynamadı

bu arızaların 3 tanesı wasgate kolundan kaynaklaklanıyor arac wasgate kolunun pozısyonunu ayarlayamıyor ve emısyon degerlerınızde sapma gözukuyor sanırım turboya baglı motor ıcı gerı donus hava basıncı ıstenılenın dısında

Bende öyle düşünüyorum. Bunun yazılıml ilgisi varmıdır.

Sigorta kutusunda teyp hangi sigortaya bağlı yardımcı olursanız sevinirim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sigorta kutusunda teyp hangi sigortaya bağlı yardımcı olursanız sevinirim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardeşim aşağıdaki 15amper radio fuse yazan sigorta teybin sigortası. Sigorta kutusu aynı ise o sigorta teybin... Motor bölümündeki sigorta kutusu...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-04-21-23-57-52-509.jpeg
    Screenshot_2022-04-21-23-57-52-509.jpeg
    787.4 KB · Görüntüleme: 6
Geri
Üst Alt