Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İç hava sirkulasyon çalışmıyor

Makmimakmi

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar bende 2004 model 1.4 tdi stella cordoba var bunun içerdeki havayı sirkülasyon yaptıran düğme çalışmıyor.ben tuşa basıyorum ışık 1 saniye yanıyor akabinde hemen sönüyor yanı devreye girmiyor.sorun neden kaynaklanıyor.biraz elim yatkındır tamir işine ama nerden başlayacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden kazasız arızasız suruşler.

klima veya havalandırma açık iken çalışıyormu?.

Klima ve havalandırma çalışırken de çalışmıyor.bunlar kapaliykende çalışmıyor.

Selamın aleyküm arkadaşlar bende 2004 model 1.4 tdi stella cordoba var bunun içerdeki havayı sirkülasyon yaptıran düğme çalışmıyor.ben tuşa basıyorum ışık 1 saniye yanıyor akabinde hemen sönüyor yanı devreye girmiyor.sorun neden kaynaklanıyor.biraz elim yatkındır tamir işine ama nerden başlayacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden kazasız arızasız suruşler.
Eliniz yatkın ise düğmeyi söküp o kısıma gelen bağlantıya bakın bazen oksitlenme ve çalışmama yapıyor olabilir eğer bulursan farklı bir düğme ile dene kontrol etmiş olursun

Söküp deniyeceğim bakalım nerelerde çıkacak sonuç.

Merhabalar torpido gözünün arkasında polen (kabin) filtresi bulunuyor filtreyi sokup ışık kaynağın ile içeri bakın o buton bi vanayı kontrol ediyor vana hemen filtrenin bitiminde buyuk ihtimalle kapanmasını zorlayan bi durum soz konusu müdehale zor olacak ama contact sprey ve wd40 ile de temizleyip kuruduktan sonra filtreyi takarsaniz bi sorun kalmaması lazım şimdiden kolay gelsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu hafta sonu torpido gözünü sökmeyi düşünüyorum ulaşabilirsem ordan müdahale edeceğim.Sorunu çözebilirsem burdan paylaşırım ilgili sıkıntıyı.

Arkadaşlar slm

2017 model yeni kasa Seat İbiza aracımın USB vede sd kart yerleri okumuyor neden acaba servisimi gitmem gerekiyor varmı bir fikri olan

Ibiza kullanıcıların formunda yazarsanız size ordakiler daha iyi yardımcı olur

Geri
Üst Alt