Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ühü ühü ühü..alfayı yakalayamadım..

bugün yolda giderken aracımın sağa doğru çektiğini hissettim gelen ilk..benzicide durdum..hava ayarlarına baktım..dha önce nitrojen vardı..havalar soğuyunca nitrojeni boşaltıp hava bastım çünkü zıplıyordum..ve bir de hava ile deneyeyim dedim..nasıl olacak diye..ya lastikçi az hava bastı yada durduğu yerde 4 ü de inmişti..hatta şaşırdım..sağ önde 15 psi idi arka 17..
diğer taraf da öyle..neyse havaları bastım yarın gene kontrol edeceğim..
sonra yola çıktım..başaldım devirlemeye..1 nci 6 bin 2nci 6000 3nci 5500 4 ncü de 150 civarı bir hiz ile giderken daha doğrusu hızlanırken..alfa 147 vuuuupp geçti..yüklendim 5 e attım 185 km hıza çıktım ama alfaya yetişemedim..sonra viraj geldi viraj fobim var çektim ayağımı gazdan alfada yok oldu..aracı tanıyorum 06 plaka nizip de öğretmen olması lazım..ühü ühü ühü ühü..

1.6 larda vitesler o kadar kısamıki 185ten önce 5 vitese geçiyosunuz

pcak 28 tatil başlıyor bir aksilik olmazsa ALLAH izin verirse..29 ocak orada olacağım....geleceğim derse yolumu değiştirir kütahyaya da uğrarım

Varol abi çanakkleye geçcez de hüseyinin yanına uğrayacağız deniz kestanesi olayına gireceğiz dersen gelir...sabaha kadar çaktı durdu :D:D:D

Varol abi çanakkleye geçcez de hüseyinin yanına uğrayacağız deniz kestanesi olayına gireceğiz dersen gelir...sabaha kadar çaktı durdu :D:D:D

deniz keatanesi olayına gireceksek mykonos'a gidelim o zaman..çakmak taşı mı bitmiş

Geri
Üst Alt