Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ön camı çizdim.

Huan61

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,

araç 2 haftadır evin önünde idi. normalde binmeden silecekleri bir silkelerdim lakin bu sefer aracı yıkamaya götürürken elim silecek koluna çarptı ve bir taş parçasının camı çizme sesini resmen duydum. sağ silecek rotasının orta kısmında, siyahlaştırılmış bölgeden taa yukarı kadar bir çizik oluştu. silecek bu kadar baskı yapmamasına ragmen bu taş bu camı nasıl çizdi. . dışarıdan tırnakla yokladım, az biraz takılıyor. çok canım sıkıldı. çözüm yolları da pek mantığıma yatmadı. çok göze gelmiyor ama o çiziğin orda olduğunu bilmek canımı sıkıyor.

sizin de başınıza gelmemesi için dikkat edin diye şuraya yazayım dedim. 1000 kere kontrol etsen de bir hata ile olması üzücü.

kazasız sürüşler dilerim.

Maalesef benim de başıma gelmişti. Oysaki diğer araçlarımda hiç böyle bir şey ile karşılaşmamıştım. Sağlık olsun diyeceğiz artık yapacak bir şey yok.

merhaba arkadaşlar,

araç 2 haftadır evin önünde idi. normalde binmeden silecekleri bir silkelerdim lakin bu sefer aracı yıkamaya götürürken elim silecek koluna çarptı ve bir taş parçasının camı çizme sesini resmen duydum. sağ silecek rotasının orta kısmında, siyahlaştırılmış bölgeden taa yukarı kadar bir çizik oluştu. silecek bu kadar baskı yapmamasına ragmen bu taş bu camı nasıl çizdi. . dışarıdan tırnakla yokladım, az biraz takılıyor. çok canım sıkıldı. çözüm yolları da pek mantığıma yatmadı. çok göze gelmiyor ama o çiziğin orda olduğunu bilmek canımı sıkıyor.

sizin de başınıza gelmemesi için dikkat edin diye şuraya yazayım dedim. 1000 kere kontrol etsen de bir hata ile olması üzücü.

kazasız sürüşler dilerim.
Geçmiş olsun. Nasıl çizmiş anlam veremedim. O taş silecek hareketinden nasıl kurtulamamış. Valla şaşırdım. Olacağı varmış demek.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt