Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ölçüsüz eleştiri ağır dil..

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?6504-Leon-savurma-problemi abi simdi iyi guzel soyluyorsun kesinlikle katiliyorum da link attigim konudaki yazilanlari okuyunca beynime kan cikti resmen simdi ben de biraz sert bir dille yanlis bastan sona yanlis konusan bu arkadasa olabildigimce kibar oldum ama limit bu yani adam trafik canavari resmen geziyo yollarda birinin buna dur demesi lazim ! bunun gibi konularda olmuyor yani senin dediklerin parayi bulan araba aliyo hic birseyden haberi yok geziyo yollarda

bıraz daha salsak sıtenın adını dovüş klübü olarak degıstırecegız :) Relax Relax

Yani bi savuran benmi varım iimisin sen kardeşim, ben hız denemesi yapıyorum süreklide savuruyormu dedim? Virajda önüme biri çıktı fren yaptım savurdu neden diye sordum ralli yapıyorum demedim ki.. Bugünmü bende bi şey var yoksa sizmi üstüme geliyosunuz. İnsan dayanamıyor ne demek ben ne dedimde sen dayanamıyorsun, hiçmi kaza atlatmadın sen ya da yapmadın? Yada viraja hiçmi sert girmiyorsun? Adam trafik canavarı falan demişsin hayalmi görüyosun sen???
Hem bu konuyu neden dağıtıyosun, 10 numara konu açmış okuyup da bir şeyler alacağın yerde sen tam tersini yapıyorsun. Daha nasıl anlatsınki bizler anlayalım bilmiyorum..

İnsanlar fikirlerini beyan etmekte özgürdürler ancak sokak jargonuyla olmamalı bu , sadece saygı yetmez kelimeleri de doğru seçmek gerekir.

Birde rencide edici olmamalıyız , almak istediği otomobil olabilir, jant olabilir. Ona kalkıpta işte 5 para etmez (Ayberk seni eleştirmek için söylemiyorum kardeşim fikrimi söylüyorum sadece) , ya da bu yaramaz dememiz doğru değil bence. Adam istemezmi daha iyisini almasını , belki maddi durumu o kadar elveriyodur, elinden gelen o'dur, belki manevi bi değeri vardır üzerinde. O an onun aklından neler geçtiğini kestiremeyiz.

Bi konuda bi öneride bulunulacaksa, o kişiye yardımcı olacak yönlendirecek bir öneri sunulmalı, Beğenmeyebilirsiniz. Ben beğenmedim yazmak yetmez. Bi laf atıyosan ortaya gerekçeleriyle sunacaksın karşıya , niye beğenmedin, alternatifin nedir ? vs.vs.

evt gerçekten relax demeye yapamaya ihtiyacımız var bu herde bu..kişileri anlamalıyız..hemen ön yargıda bulunmamalyız..
hemfikirim herkesin yazdığını beğenmeyebiliriz..beğenmek zorunda da değiliz..aynı düşünceleri paylaşmak zorunda da değiliz..yayınlanan videoyu resimleri beğenmek zorunda değiliz ama saldırı olmamalı..cevap olmalı seviyeli tartışma olmalı..tartışma olabilmesi için denen beğenmediğinin sebebi vardır..bu yazılmalı..beğenmediğimize beğenmedim diyebiliriz.olmamış diyebiliriz.ama bence şunu da eklemeliyiz ''bence olmadı''...ben beğenmediklerime çok yazdım beğenmedim diye..ama şunu demedim ''ya git şen işi bilmiyorsun gel de öğreteyim''.bana göre böyle bir cevap ..doğru cevap gibi gelmiyor..eğer çok samimi değilseniz ve birbirinizin dilinden anlıyorsanız o başka..ama birbirlerinin yüzlerini hiç görmemiş arkadaşlarımız var...

ben boyle viraj icinde viraji alamayan biri yuzunden bize carpmasi sonucu kaza gecirdim hassasim ; simdi gelelim o konuda konusalim burasi dagilmasin bana kendi konunda cewap wer hangi araba savurmaz virajda fren yapinca

İnsanlar fikirlerini beyan etmekte özgürdürler ancak sokak jargonuyla olmamalı bu , sadece saygı yetmez kelimeleri de doğru seçmek gerekir.

Birde rencide edici olmamalıyız , almak istediği otomobil olabilir, jant olabilir. Ona kalkıpta işte 5 para etmez (Ayberk seni eleştirmek için söylemiyorum kardeşim fikrimi söylüyorum sadece) , ya da bu yaramaz dememiz doğru değil bence. Adam istemezmi daha iyisini almasını , belki maddi durumu o kadar elveriyodur, elinden gelen o'dur, belki manevi bi değeri vardır üzerinde. O an onun aklından neler geçtiğini kestiremeyiz.

Bi konuda bi öneride bulunulacaksa, o kişiye yardımcı olacak yönlendirecek bir öneri sunulmalı, Beğenmeyebilirsiniz. Ben beğenmedim yazmak yetmez. Bi laf atıyosan ortaya gerekçeleriyle sunacaksın karşıya , niye beğenmedin, alternatifin nedir ? vs.vs.
+8955554 diyorum kesnlikle cok guzel yazmissin

cevap olmalı seviyeli tartışma olmalı..tartışma olabilmesi için denen beğenmediğinin sebebi vardır..bu yazılmalı..beğenmediğimize beğenmedim diyebiliriz.olmamış diyebiliriz.ama bence şunu da eklemeliyiz ''bence olmadı''...ben beğenmediklerime çok yazdım beğenmedim diye..ama şunu demedim ''ya git şen işi bilmiyorsun gel de öğreteyim''.bana göre böyle bir cevap ..doğru cevap gibi gelmiyor..eğer çok samimi değilseniz ve birbirinizin dilinden anlıyorsanız o başka..ama birbirlerinin yüzlerini hiç görmemiş arkadaşlarımız var...

Aynı dakika'da Aynı şeyleri düşünmüşüz varol abi :)

Aynı dakika'da Aynı şeyleri düşünmüşüz varol abi :)

evt aynen öyle olmuş..yazdım tamam dedim..kalktım bavulumu topladım..yemek yedim oturdum bir baktım ki..cenk'in yazısı ile benim yazımın arasında 4 tane yazı var..MaşeAllah dedim..

Bunun maddi durumla bir ilgisi olduğunu zannetmiyorum. Ki tam tersi. ben bu tür bu yorum yaptığım zaman yöneticilerden 1 kişi dahil şu tür bir cevap vermişti bana. "Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş" Burada 1.400 üyenin kaçını kim gerçekten tanıyo ki kim kimin maddi durumundan haberdar? Adam gider 100 liralık jant takar, giyimine kuşamına trilyon harcar. Ya da tam tersi. Bence bu kadar basit bakmamak lazım olaylara, maddiyata taşımamak lazım.
Sonuçta herkesin zevki başka. Birisi bir fikir almak için konu açıyosa, birisi berbat dediği zaman kırılması gücenmesi olmaz. Ki ben eminimdir ki buraya güzel/mükemmel yazıp da forumun dışına çıkıldığı zaman başka lafların söylendiğinin. Şu bu konuşuyo demiyorum. İnsan içinden de olsa geçiriyodur gerçek düşüncesini.
Sonuçta ne olursa olsun, ben bu konudaki fikrimi beyan ettim. Bu tür şeyler kurallara bağlandığı sürece bize uymak düşer zaten. Ha ama, berbat demeyi yasaklayan bir kural varsa, mükemmel demekte yasaklanır. Demek istediğim bu aslında. İkisinin hiçbir farkı yok. Birisi çok beğenildiğini birisi hiç beğenilmediğini gösterir. Kişi zaten bu tür fikirlere görüşlere beğenilere açık değilse bence böyle bi konu açma zahmetine girmesin.

Geri
Üst Alt