Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok ucuza pratik Kablosuz Şarj gözü yapımı

arc

Kayıtlı Üye
selamlar, geçen yıl kablosuz şarj için kendim bir çözüm buldum. artık telefonumu kablosuz şarj ediyorum. toplamda 70-80 tlye mal olmuştu şimdide 150 -160 tl ye yapılabilir.
kullandığım ürünler çok ince bir şarj pedi :

Spigen Essential F302W Kablosuz Şarj Cihazı 4mm Ultra Slim​

ped.jpgped 1.jpg
ve

USB 2.0 Erkek Yukarı ve Aşağı Açılı 90 Derece mikro USB Kablo​

kablo,.JPGkablo 2.JPG

sistem çok basit USB lerden birine bu kablo ile pedi bağlıyoruz. mevcut gözdeki kauçuk parçanın altına yerleştiriyoruz. hepsi bukadar...

Denemek lazım. Paylaşım için teşekkürler.

birebir aynı şarj cihazıyla ben de denemiştim, çalışıyor tabii ki ama kayıyor ediyor, çok pratik olmamıştı, zaten her zaman android auto kullandığım için de telefonu zaten usb ye bağlı tutuyorum, sonra da kullanmaktan vaz geçip evde kullanmaya başladım şarj aletini

Peki hızlı şarjı destekliyor mu? Dolum oranı nasıl?

Peki hızlı şarjı destekliyor mu? Dolum oranı nasıl?
navigasyon kullandığımda yada çok telefon konuşması yaptığımda şarjı hep % 100 de tutabiliyor bana fazlasıyla yetti. Çok hızlı şarj ettiğini düşünmüyorum...

birebir aynı şarj cihazıyla ben de denemiştim, çalışıyor tabii ki ama kayıyor ediyor, çok pratik olmamıştı, zaten her zaman android auto kullandığım için de telefonu zaten usb ye bağlı tutuyorum, sonra da kullanmaktan vaz geçip evde kullanmaya başladım şarj aletini
ilk önce bende de oldu kaymalar, şarj aletini çift taraflı bantla telefonuma uygun bir yere alttan sabitledim. şu an çok stabil.

İlk başta ben bu ürünü kullanmıştım. Tavsiye ederim gayet ince bir ürün. Kauçuk kısmı sökerseniz devresi bayağı ince oluyor.

TRY 95.74 53%OFF | QI Wireless quickly Charger For iPhone 11 XS 12 Car Charging Pad For Samsung S10 Dock Station Non-slip Mat Car Dashboard Holder

selamlar, geçen yıl kablosuz şarj için kendim bir çözüm buldum. artık telefonumu kablosuz şarj ediyorum. toplamda 70-80 tlye mal olmuştu şimdide 150 -160 tl ye yapılabilir.
kullandığım ürünler çok ince bir şarj pedi :

Spigen Essential F302W Kablosuz Şarj Cihazı 4mm Ultra Slim​

Ekli dosyayı görüntüle 21989Ekli dosyayı görüntüle 21990
ve

USB 2.0 Erkek Yukarı ve Aşağı Açılı 90 Derece mikro USB Kablo​

Ekli dosyayı görüntüle 21991Ekli dosyayı görüntüle 21992

sistem çok basit USB lerden birine bu kablo ile pedi bağlıyoruz. mevcut gözdeki kauçuk parçanın altına yerleştiriyoruz. hepsi bukadar...
Aynı kablonun type-c uçlusu da varmıdır acaba?Aracım makyajlı ateca usb girişi yok.

Geri
Üst Alt