Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok pis ceza yedim..:(

Bazı arkadaşlar muayneye gerek yok demişler ama ben önceki sayfada benim gördüğüm işlemleri açıkladım.izin kağıdı diye bir şey artık kalmamış..ceza makbuzunda alt satırlarda büyük bir boşluk var.orada bir numara yazar.o numara sizin aracınızın ceza numarasıdır ve izin süresi de o numara sisteme girilince görülür.üzgünüm ama her koşulda muayneye gitmek zorundasınız

muayneye gerek yok ne muaynesi ya tutanak yazılcak o kadar filmleri sökükcesiniz..

Bazı arkadaşlar muayneye gerek yok demişler ama ben önceki sayfada benim gördüğüm işlemleri açıkladım.izin kağıdı diye bir şey artık kalmamış..ceza makbuzunda alt satırlarda büyük bir boşluk var.orada bir numara yazar.o numara sizin aracınızın ceza numarasıdır ve izin süresi de o numara sisteme girilince görülür.üzgünüm ama her koşulda muayneye gitmek zorundasınız

aynen aybars dediğin doğrudur..
eskiden ceza + yanında 1 hafta süreli izin kağidi veriyorlarmış..
artık ceza nın kağidinin altlarinda not kısmın M.S.N. (muayene sıra numarası) şeklinde bir numara yaziyor ve bu eskiden verilen izin kağidinin sira numarasıymış..artık tek kağitta işi bitiriyorlarmış..
eğer elindeki cezada böyle bir numara varsa geçmiş olsun..1 hafta içinde söktürmezsen ilk çevirmede aracin bağlanacaktir trafikten men olduğu için...
geçen hafta bizzat göztepe trafik c bölge komiserinden , muayene öncesi aldiğim bilgidir.

Geçmiş olsun benim yediğim cezayı hiç biriniz yememişsinizdir 7582,50 yhedibinbeşyüzsekseniki tl 50 kuruş
kamyonda 440 kg fazla yük var diye

gecen gun elımde olmadan kırmızıda gecdım sora polısın onune dustum dolayısıyla durdurdu ve kırmızıdan ceza yaz yazcam dedı emnıyet kemerıde takmamıssın dedı polıs bende evden yenı cıktım dedım polıs tanıdıkdı (hayatımda ıkı ceza yedım ıkısıde aynı polıse aıt) abı dedım daha oncede kestın bana ceza adam onume atladı ondan gectım dedım duruodum dedım dınlemedı sora dedı sana kemerden yazcam 62 yazıom dedı bende tamm dedım kırmızı 130 mus sanırım sımdı benı gorunce slm verıo o polıs hep aynı yerde yolumu deıstırdım onun yuzunden yoksa cam flmlerımede takıcak:D(ceza yazarken soledı bunlar yasak dıe bende ıcımden bende bılmıorum yasak oldugunu sankı dedım sora cezamı aldım ve yoluma dewam ettım)

Geçmiş olsun benim yediğim cezayı hiç biriniz yememişsinizdir 7582,50 yhedibinbeşyüzsekseniki tl 50 kuruş

geçmiş olsun cağlar 1 hafta önce bizde 3,5 civarı böyle yedik kapalı kasa kamyonetde yedik.çok komik istihap hadleri koyuyorlar hangi akla hizmet yapıyorlar anlamış değilim :S
cam filmi içinde geçmiş olsun...

o muayene sıra numarası yeni çıkmış anlaşılan. bundan yaklaşık 3-4 ay önce yoktu ben o nedenle dedim. Cezanızı bir kontrol edin.

gecmiş olsun. ceza korkusundan filim cekmiyorum aracıma

3 yıl önce bizim cam kamyonumuzla tonajdan fazla yük aldık diye 11milyar küsür ceza yedik. 5binini bize kesti 6binini malı bize satan fabrikaya.

Geri
Üst Alt