Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok pis ceza yedim..:(

şehir efsanesimi ? nerden biliyosnuz efsane olduğunu ? halıcıoğlu yokuşunda rahmetli olanlar hayaletmiydi yoksa ?
senın soyledıgın cam fılmının bahanesı olmaz amerıkada da sıyah camlar var hatta ıcerısını goremıyorsun orada kı polıslerde bızım burada kı gıbı gobeklerını kasıyarak mı yaklasıyorlar?soyleyebılırmısın

senın soyledıgın cam fılmının bahanesı olmaz amerıkada da sıyah camlar var hatta ıcerısını goremıyorsun orada kı polıslerde bızım burada kı gıbı gobeklerını kasıyarak mı yaklasıyorlar?soyleyebılırmısın

Niye kıyasa girdinki şimdi ? Ben halıcıoğlunda vefat edenleri soruyorum şuanda sana ?

Niye kıyasa girdinki şimdi ? Ben halıcıoğlunda vefat edenleri soruyorum şuanda sana ?

bende sana dıyorum kı cevırdıgı araca gobegını kasıyarak gıden olduktan sonra bu ve bunun gıbı uzucu olayların arkası kesılmez kesılmeyecegı gıbı cam fılmının mazeretı olarak kabul edılemez bende sana bunu anlatmaya çalışıyorum cam fılmını polıslerın ekıp aracları ve sahsı araclarında gormek mumkun eger polıs ısen kesınlıkle cam fılmınden ceza yemıyorsun emın ollll

bende sana dıyorum kı cevırdıgı araca gobegını kasıyarak gıden olduktan sonra bu ve bunun gıbı uzucu olayların arkası kesılmez kesılmeyecegı gıbı cam fılmının mazeretı olarak kabul edılemez bende sana bunu anlatmaya çalışıyorum cam fılmını polıslerın ekıp aracları ve sahsı araclarında gormek mumkun eger polıs ısen kesınlıkle cam fılmınden ceza yemıyorsun emın ollll

şimdi anladım ona hiç bir itirazım yok arabaların etrafında hımm diye gezerler genelde doğru diyorsunuz , bizim polis arkadaşlar plakasız 3 numara film ile geziyor o konudada haklısınız nede olsa çifte standartlar mevcut ülkemizde..hatta bunlar bilinen yönleri bide bilinmeyen yönlerinden özellikle benzin ile alakalı olanı harbiden olayı bitiriyo burda yazmak uygun olmaz :)

Geri
Üst Alt