Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok pis ceza yedim..:(

saolun arkadaşlar..cezaya baktımda , öyle sıra numarası falan yok...ceza maddesi 30/1b yazıyor..şimdi ona bi bakim neymiş..

bu arada 5 gün doldu ve ben sökmedim filmleri...araç muayene eylül ayında o zamana kadar kasmayı düşünüyorum..muayenede zaten hafif kusur olarak geçiyormuş...umarım bidaha yakalanmayız..

yok ya..yırtıp yırtmadığımı bi daha yakalınrsam anlayacam:D

bence siz bidaha yakalanmayı beklemeyin,trafik bölge amirliğine gidin ve durumu açıkça öğrenin.çünkü adım gibi eminim , sistem artık değişti.her türlü aracı komple muayneye sokmak gerekiyor.bakarsınız alakasız bir yerde bigün çevirme olur aracı bağlarlar boşuna uğraşmayın

bence siz bidaha yakalanmayı beklemeyin,trafik bölge amirliğine gidin ve durumu açıkça öğrenin.çünkü adım gibi eminim , sistem artık değişti.her türlü aracı komple muayneye sokmak gerekiyor.bakarsınız alakasız bir yerde bigün çevirme olur aracı bağlarlar boşuna uğraşmayın

belkide haklısın..yazın ankara istanbul gibi uzun yola da gidecem..ama şu filmleri sökmek çok zoruma gidiyor...bu işi filmleri söktürmeden halletmenin bir yolunu bulmalıyım...veya bilen varsa anlatabilir bana:)

tanıdığın yoksa yapamazsın var ise özel mesajdan anlatiyim ;) ayrıca gitmemezlik yapma pişman olursun .

yok ya yasallaştırma değil..ali cengiz oyunu ile cezadan yırtma diyelim..:) tanıdık vesaiti ile..

Geri
Üst Alt