Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çift renk

bugün muayeneye gittim ve aynen volkanın söylediği gibi oldu süreç bnm sıkıntım cam filden sorun çıkarmaları idi. ordaki bi arkadaş yardımcı oldu saolsun hafif kusur yazmadılar ek1 de renk değişikliği kısmı kırmızı-siyah oldu..aslında pek bi sıkıntı çıkmadı :)

bugün muayeneye gittim ve aynen volkanın söylediği gibi oldu süreç bnm sıkıntım cam filden sorun çıkarmaları idi. ordaki bi arkadaş yardımcı oldu saolsun hafif kusur yazmadılar ek1 de renk değişikliği kısmı kırmızı-siyah oldu..aslında pek bi sıkıntı çıkmadı :)

hadi yine iyisin başkan :)

ben bu tavankaplamın işletılmesı gereklılıgını bılmıyordum.çok sıkıntı cıkarmı acaba?polıslerle ugrasmak ıstemıyorum hıc dogrusu

tavanı kaplattıktan bir hafta sonra yolda giderken çevirdi polis eğer arabayı yeni almış olmasaydım bağlayacağını söledi artık gerekliliği sana kalmış dostum :)

ben eski aracımda tavanı siyaha kaplatmıştım ve ruhsata işletmemiştim.. çevirmelerde herhangi bir sıkıntı olmamıştı.. aracımın rengi griydi.. aracım corsaydı.

ayrıca mercedes c serisi veya diğer panaromik cam tavanlı araçlarda tavan tamamen siyah.. Onlarda beyaz siyah mı yazıyo ki?
Sonuçta bu uygulamada önemli olan renk. Cam yada Folyo oluşu değil.. Anlamıyorum şu uygulamaları polis çevirirken sanki tavanına bakıo ana renk ruhsatta yazıo 3 metrekarelik yer için uğraştırıyolar o kadar...

işin garibi çevirmeye girmedim ışıklarda beklerken polis aldı biraz şans işi

gittiği yere kadar gıtsın bakalım :) pıyasada o kadar suclu varken gelır boyle sacma bır ıs ıcın bana sıkıntı yaratırlarsa Allahındfan bulsunlar :)

Geri
Üst Alt