Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üniversite Sınavı..

ÖSS yani yeni adıyla YGS nin kurbanlarından biride benim :D bugün saat 10-13 arası içinde bulunduğum sınıfta herkes sinir stres bi halde sınavı yapmaya çalışıyodu çok güldüm :D alt tarafı bi kağıt parçası çok büyütüyo millet yaa. sınavdan çıktım bütün anne ve baba topluluğu üstüme akın etti ve hepsi "sorular zormuydu nasıldı kaç soru yaptın nasıldı" tarzı sorular sordu ama en güzel an soruları yanıtlarken kendimi ünlü biri gibi hissetmemdi :D

ÖSS yani yeni adıyla YGS nin kurbanlarından biride benim :D bugün saat 10-13 arası içinde bulunduğum sınıfta herkes sinir stres bi halde sınavı yapmaya çalışıyodu çok güldüm :D alt tarafı bi kağıt parçası çok büyütüyo millet yaa. sınavdan çıktım bütün anne ve baba topluluğu üstüme akın etti ve hepsi "sorular zormuydu nasıldı kaç soru yaptın nasıldı" tarzı sorular sordu ama en güzel an soruları yanıtlarken kendimi ünlü biri gibi hissetmemdi :D

benle 2. sınava girişimin çıkışında saçma sapan bi kanaldı ama röportaj yaptılar resmen.. :D :D :D

Geri
Üst Alt