Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÖTV sonrası leon fiyatları

Arkadaşlar Bayiler yıl sonu indirimleri yapmışlar. Değerlendirilebilir

yeni leon fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz, 231 bin tl fr donanım ve manuel vites çok uygun fiyatı bence, otomatik vites ve sanruflu modeli ne kadara gelecek onu merak ediyorum muhtemel otomatik vites+sanruf %80 vergi diliminde olacak muhtemelen ama açıklanan 231 bin tl fiyat çok iyi

fiyat gerçekten çok ancak ben izmirde ki bayileri aradığımda araç olmadığını fiyatlarında araçlar geldiğinde netleşeceğini söylediler.

129.775 lira net fiyat :)

Bu hesapla cam tavan 5000, otomatik vites 15.000, adaptif cruise vs olan bir paket 15.000 den hesaplasak net fiyatı 164.775 liraya gelecek.
ÖTV si bu durumda 131.820 lira yapıyor, yani KDV bazı 296.595 lira.
KDV si 53.387 lira, KDV'li satış fiyatı da 349.982 lira oluyor. Plaka vs de eklenince tavsiye edilen satış fiyatı 351.780 lira oluyor.

35.000 liralık ek donanım eklenince (ki aracı özel kılan bunlar bence) araç bizlere 120.280 lira fazlaya gelmiş oluyor.

Tam böyle dolu dolu bir donanım paketi de yaklaşık 400.000 diyebiliriz düz bir mantıkla...
yeni leon fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz, 231 bin tl fr donanım ve manuel vites çok uygun fiyatı bence, otomatik vites ve sanruflu modeli ne kadara gelecek onu merak ediyorum muhtemel otomatik vites+sanruf %80 vergi diliminde olacak muhtemelen ama açıklanan 231 bin tl fiyat çok iyi
Hocam başka bir konuda hesabını yapmıştım. Yani tek bir paket için fiyat rakiplerine göre iyi fakat sadece cam tavan bile ekleseniz fiyatı 300.000'lere geliyor, otomatiktir vs dir derken 400'ler hayal değil :)

2020 model leon fr donanımı dolulugunda otomatik bi fr yaklasik 320 bin tl civarında olur.

Hala ederinin üstünde bir araç ama bunun suçlusu tabii ki seat değil. Yine de piyasanın en uygun araçlarından biri halinde ve bu durum böyle olduğu sürece 2. El araç piyasasında da güzel bir silkeleme yapacaktır. Şu an kullanmış olduğum araç sunroof’lu ama yine de düşünüyorumda sunroof’u ne kadar kullandım diye, açıkcası o kadar çok sık kullandığım durumlar olmadı. Ha bu kişiden kişiye göre değişir ama bir diğer mevzu dsg otomatiğinin olmazsa olmazı. Vakti zamanında manuel aldığım için birazcık pişmanlık var (o da istanbul trafiğinden kaynaklı) ama bu gidişle otomatik ve sunrooflu araç kullanmayı istediğimiz müddetçe %80 ötv bandına girmiş olacağız herhalde. İşin garip yanı sunroof ve dsg lüks kategorisine giripte %80 bandında satılması gülünç.

eger sunroof lu 1.0 115 bg lik dsg şanzımanli yeni leon gelirse ve ötv baraji altında yani 231bin tl olursa. 2020 model 0 leon fr aracımı satar ondan alırım. 1.0 motor 1.5 tsi dan hem ekonomik hem her şekilde performans açısından daha başarılıydı. inşallah 1.0 otomatik dsg 231bin olur

eger sunroof lu 1.0 115 bg lik dsg şanzımanli yeni leon gelirse ve ötv baraji altında yani 231bin tl olursa. 2020 model 0 leon fr aracımı satar ondan alırım. 1.0 motor 1.5 tsi dan hem ekonomik hem her şekilde performans açısından daha başarılıydı. inşallah 1.0 otomatik dsg 231bin olur
Bendede 2020 1.0 tsi leon var .bende yeni kasa düsünüyorum ama 2 ay önce satmadıgıma pişmanım acıkcası baya iyi fiyatta vermişlerdi. Ben durumun varsa 1.5 i tavsiye ederim. Evet üst ve orta devir araliginda aracın performansı ıyi ama özellikle alt devirler baya ölü ilk kalkısta biraz hissediyorsun sonrası gayet yeterli

Bendede 2020 1.0 tsi leon var .bende yeni kasa düsünüyorum ama 2 ay önce satmadıgıma pişmanım acıkcası baya iyi fiyatta vermişlerdi. Ben durumun varsa 1.5 i tavsiye ederim. Evet üst ve orta devir araliginda aracın performansı ıyi ama özellikle alt devirler baya ölü ilk kalkısta biraz hissediyorsun sonrası gayet yeterli
hakan bey tavsiyeler için teşekkür ederim fakat ben şu an 1.5 tsi fr kullanıyorum yılda 18bin km nin 16bini i sehiricinde yapıyorum yani 1.0 ve 1.5 motorları uzun süreler tecrübe ettim 1.0 daha atik leonda gaz tepkisi beni soğuttu artık gaza oturduğunda mal gibi durup bi düşünüyor ibiza 1.0 anında tepkiyi alıyorum. o sebepledir benim şartlarım icin galiba 1.0 olacak. ayrıca 1.5 tsi aracı uzun yolda 132 ye sabitle motor sesi geliyor ama 1.0 da gelmiyor tamamen ezber bozan bi karakteri var. bakalım 1.0 leon dsg gelecek mi acaba

Merhaba kadir bey insallah istediğin kombinasyonda bir Leon a sahip olursun. Yeni kasa gayet güzel olmus keske E-tsi olarak gelse daha düsük yakıt ekonomisi elde edilir. İnsallah % 50 limit sınırında gelir veya üst limite bir güncelleme gelir . Yoksa arac almak bir hayal olacak bircok insan için

Geri
Üst Alt