Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÖTV sonrası leon fiyatları

Arabalara ilk ÖTV zammı geldiğinde kim sıfır araç alacak ki diyordum. Ama sıfır araç satışları hız kesmeden devam etti. Sonra araçlarda indirim yaparlar diye beklerken yine zam yine zam oldu. Artık kimse almaz dedim, ama yanılmışım. Hala satışlar devam etti. Artık yeter bu sene kesin almalıyım dedim yine ÖTV koydular. İddaa ediyorum yine sıfır araç satışları devam eder. Alan alıyor arkadaşlar. Dalga geçer gibi araba reklamları da hala TV lerden geçiyor.

yeni leon ne zaman gelecek ekim kasım deniliyordu halen piyasada yok, şuan seat sitesinde leon fiyatlarını kaldırmışlar acaba güncelleme mi yapılıyor yoksa yeni leonu mu koyacaklar

Yakın zamanda görüştüğüm bir satış danışmanı mevcut kasa leonun üretiminin bittiğini,Türkiye’ye artık araç girişi olmadığı ve satışının da sonlandırılıp fiyat listesinden kaldırıldığını söyledi..Büyük ihtimalle Kasım ayı içerisinde yeni kasa fiyat listesine eklenir ve satışına başlanır diye bekliyorlarmış

Satış temsilcileri de bir şey bildiğinden değil tamamen kendi tahminini söylüyor galiba. Bana da Aralık ayında geleceğini söyledi. Seat türkiye ise henüz bir planlama mevcut değil diyor. Kısacası yeni leonun ne zaman geleceği bilinmiyor diyebiliriz.

bugün mersin seat bayi ile görüştüm, neden şuan leon fiyatlarını sitenizde yayınlamıyorsunuz, cevap olarak şuan leon eski kasa satışı yok, olmayacakta bu yüzden satış listesini kaldırdık, aralık ayında yeni kasalar geliyor ve onun fiyat listeleri girileceğini söyledi. muhtemel fiyat aralığı şahsi görüşüm 330 bin ile 350 bin tl bandında olur gibi

Piyasada araba zaten çok çok az var. Hangi marka olursa olsun bayilere üç beş tane araba veriyorlar. Kasım ayında arabalara yeni bir zam gelmedi. Ekim fiyatlarıyla araba satışı var. Hatta araba gelmeden satış yapıyorlar. Piyasa kötü. Daha da kötü olacak

Sadece sunu biliyorum yeni octavialarin fullu 400 gecer dedi bayi

Geri
Üst Alt