Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÖTV sonrası leon fiyatları

1612353127978.png
Ben de sebebini şöyle bırakayım, standart pakete ek olarak cam tavan var araçta. 62.000 liraya cam tavan almak da bilemedim :)

Yani 2019 yılında eşime araç aldığımızda 2016 model peugeot 208 e 60.000 lira vermiştik, hani bütün arabaya, otomatik vitesli falan :D

2015 dolar kuru 2.17 TL -2.78 TL arasıydı ortalama 2.5 desek 26.000 dolara almışsınız :) yani şuan 187.200 TL olması sizin maliyetiniz oluyor
22.500 dolara almıştım aracımı maaşım 5.000 dolardı yurt dışında çalışıyordum.. Şu anki kurla cam tavan 8700dolar yapıyor hocam. Yani aracın %40 yapıyor yine kabullenilemez bir rakam yani tabi burada WVAG'ın suçu yok. Suç bizde.. :)

Yakinda bu fiyatlar ucuz gorunur bize 45ten 60 cikinca herkes isyan etmisti simdi esamesi bile okunmuyor simdi 80ler geldi yine ayni 6 ay sonra keske alsaydik deriz biz alisiriz hemde cok cabuk alisiriz dunyada bu kadar cabuk herseye alisan baska bir millet yok herhalde

Geri
Üst Alt