Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önemli Bir Konu ..Yorumlarınızı Bekliyorum..Tampon Renk Tonu Farkı...

fotodan anlamak zaten zor Kaan abi..
velakin telefonla da sipariş versen aynı renk başka bi Leon'un bagajında yazan boya koduyla hazırlanıyo boya..ben olsam boyatırdım hiç de acımam..
niye rahatsız ola ola binesin ki arabana..
 
Hiç gerek yok bendede var hepimizde var rengi tutturamıyorlar vesselam...:)
 
benim çamurlukta renk farkı var auto king sağolsun

ama ben ne hissettiğini anlayabiliyorum arabayı yıkatım güneşe çıktıgında arabayı geriden izlerken bi bakıyorsun sanki tampon ben buradayım diyor direk gözün sadece gövdeyle tamponun birleşimindeki renk farklılıgına gidiyor bir kere sen bunu farkettinmi gözünü oradan alamazsın

eger maddi boyutunu düşünmüyorsan bence boyat
 
Kararımı verdim boyatıcam ama boş gün yok:(
 
pasta cila gibi işlemler kurtarıyosa dene derim..ama her baktığında gözün oraya takılıyosa boyat gitsin.. inş. yeni boya da ton farkı yapmaz plastik farkı olursa gözün iyice takılır..
 
benim body kıt kartal doğuştakılmış onlarda aracın orjinal rengini tutturamamışlar çok fazla rahatsız etmiyorsa boyatmaya değmez bence
 
bence pasta cila yaptır. hem arabanın rengi açılır hemde ton farkı kalmaz kardeşim. boyatırsan eğer satarken başına bela olur unutma..
 
Geri
Üst Alt