Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön logo iptali

Hakan sen kaza vs. yaptıktan sonra mı almıştın eğer öyleyse o aradaki fark olabilir.. :)

folyo da çözüm olabilir aslında kaya32532465 Ibiza'sına kaplatmış bugun gördüm iz var mıydı bakmadım ama çok daha ucuza gelir sana..

eywallah Yiğit, hafta içi bir akşam yine toplaşırız Fenerde, havalar soğumadan açık hava keyfi yapalım biraz.

Herkesin yorumları için çok teşekkür ederim.Kafamda taslak oluşmuş durumda sanırım yiğit'in de dediği gibi cupra çerçeve alıcam en mantıklısı o gibi.Mert abi'ye mesaj da attım.Bana geri dönsün pazartesi de bakarım bir çaresine :)

eywallah Yiğit, hafta içi bir akşam yine toplaşırız Fenerde, havalar soğumadan açık hava keyfi yapalım biraz.

abi yeter ya koca İstanbul'da park sorunu olan ve eski güzelliği olmayan yere gidip gidip duruyoruz bıkmadınız mı ya.. :D

e yeri sen seçersin bu sefer, herkese yakın diye düşündüm. Bana Şile dersen bile uyar :D Nakkaştepe diyordun geçenlerde, olmazsa o tarafa da geçeriz.

oralar doğuk olur abi artık..
haftaiçi yağmur varmış çünkü..bu yakada olucaksa Moda olabilir Fenerbahçe'den daha çok park sorunu yaşamayız olmadı bi çıkmazı komple doldururz şansımız varsa ya da Feneryolu civarında olabilir vs vs. ilk aklıma gelenler bunlar..

e seçim senden diycez artık gönlün nereyi elverirse... Donuk derken nasıl donuk :p

:D soğuk.. :D

en güzeli Cadde'de buluşmak abi..

Hakan sen kaza vs. yaptıktan sonra mı almıştın eğer öyleyse o aradaki fark olabilir.. :)

folyo da çözüm olabilir aslında kaya32532465 Ibiza'sına kaplatmış bugun gördüm iz var mıydı bakmadım ama çok daha ucuza gelir sana..

yok kaza yapmadım hiç, zaten o parçayıda hiç almadımda alanlardan 110tl oldugunu hatırlıyorum sanki, yanlış hatırlıyorda olabilirim.

Hakan bi yer söylesene abi artık Fenerbahçe olmasın mekan.. :S

Geri
Üst Alt