Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön cam film kararsızlığı

Muhtemel çevirmede polisin insiyatif kullanmasına kalmış bir durum
Polis çevirmesinde camı hemen açarsanız zaten iç kısım da oluşan ışık biraz daha görünür hale getiriyor ve polis ile olan diyalog neden yapıldığının sorarsa izahı
Ben hiç sıkıntı yaşamadım üstelik yurtdışına bile çıktım

Merhaba benim fikrim polis çevirip sorun çıkarana kadar sökmeyin, baktınız sorun çıkarıyor memur bey gözünün önünde sökersin ön camı :)

Arkadaşlar hepinize merhabalar ve iyi forumlar..Bikaç ay önce ön cam film uygulaması yaptırmıştım(0,5 m) işim gereği küçük bir şehirde ikamet ediyorum bu koyuluk şu an için herhangi bir sıkıntı yaratmadı uygulama ve çevirmelerde..Malum yaz dönemi olduğu için birkaç büyük şehiri ziyaret edeceğim bu tonda koyuluk trafik uygulamalarında ve şehirlerarası yol kontrollerinde acaba bana sıkıntı yaratır mıEkli dosyayı görüntüle 21545
öncelikle çok yakışmış iyi günlerde kullanın
en son ön cam filmi yasak değildi tabi içerisi görünmeyecek kadar koyu renkte değilse, kaldı ki koyu renk olduğu zamanda gece sürüşlerinde bir hayli sorun oluyor.

Cezayı yedim mecbur söktürdüm ön cam filmi ni cezası var affetmiyorlar yazıyorlar cezayı

Geri
Üst Alt