Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön cam film kararsızlığı

Bulutbey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize merhabalar ve iyi forumlar..Bikaç ay önce ön cam film uygulaması yaptırmıştım(0,5 m) işim gereği küçük bir şehirde ikamet ediyorum bu koyuluk şu an için herhangi bir sıkıntı yaratmadı uygulama ve çevirmelerde..Malum yaz dönemi olduğu için birkaç büyük şehiri ziyaret edeceğim bu tonda koyuluk trafik uygulamalarında ve şehirlerarası yol kontrollerinde acaba bana sıkıntı yaratır mıImage1593783413.944018.jpg

Arkadaşlar hepinize merhabalar ve iyi forumlar..Bikaç ay önce ön cam film uygulaması yaptırmıştım(0,5 m) işim gereği küçük bir şehirde ikamet ediyorum bu koyuluk şu an için herhangi bir sıkıntı yaratmadı uygulama ve çevirmelerde..Malum yaz dönemi olduğu için birkaç büyük şehiri ziyaret edeceğim bu tonda koyuluk trafik uygulamalarında ve şehirlerarası yol kontrollerinde acaba bana sıkıntı yaratır mıEkli dosyayı görüntüle 21545
Bende de 0.5 m vardı Ankara da çevirmede yazdılar hatta açık hava filtresi de vardı onu es geçti ve trafikten men ediyorlar direk filmden

Ön cam filmi yasak.
Tamamen şansınıza bağlı birşey, polis çevirir ceza yazar, neden yazdin diyemezsiniz. Güle güle kullanın.

Benim araçlarımdan birinde ön cam haric her yerinde süper dark blue renk takılı hic bir sorun olmuyor vizeden yeni gecti. diger aracimda ise ön camda kendinen light black tonunda.. ön cam olunca sorun bildigim.. fabrika cıkışlı degilse..

Çevirmede sabah eşiyle kavga edip işe gelen bir polise denk gelirsen yazar. O kadar şans işi yani.
Hatta tam prosedürü uygularsa o filmlerin sökülmesi için sana süre verir. Söküp aracı göstermezsen ilk görüldüğü yerde bağlayabilir.

Son düzenleme:
Bende aracı yeni aldim ön camda film var kararsızım bende soktursemmi söktürmesemmi diye.

Bende aracı yeni aldim ön camda film var kararsızım bende soktursemmi söktürmesemmi diye.

Tamamen şansa bağlı olarak değişkenlik gösteren bir durum bu. Eğer ki cam filminiz 0.5 numaraysa çok göze batmaz. 1 ve 2 numaralar gözle görülür derecede farkediliyor.

şayet 0.5 numaralı cam filmi varsa iç aydınlatmaların lümenini artırırsanız çok fazla farkedilmez. Yine de polisin insiyatifine kalmış durumda.

Aslında bu konu ile alakalı olarak LLumar Air serisi var. Tamamen şeffaf ve güneşin yaydığı UV'yi ve ısıyı kesen bir film. Çevirmelerde bir problem yaşamadan kullanılabiliyor. Düşünen arkadaşlara rehber niteliğinde olsun. Cam filmi yüzünden ceza-i işlem tamamen şans işi. Ancak Karayolları Trafik Kanunu'na göre Sürüşü engelleyecek aksesuarların hepsi yasak.

Tamamen şansa bağlı olarak değişkenlik gösteren bir durum bu. Eğer ki cam filminiz 0.5 numaraysa çok göze batmaz. 1 ve 2 numaralar gözle görülür derecede farkediliyor.

şayet 0.5 numaralı cam filmi varsa iç aydınlatmaların lümenini artırırsanız çok fazla farkedilmez. Yine de polisin insiyatifine kalmış durumda.
Valla çok fazla anlamıyorum aldığımda vardı sormadım da kaç numaradır vs. :) Ama çok koyu degil 0.5 olması muhtemel

Geri
Üst Alt