Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön cam filim

FF52

Kayıtlı Üye
Merhaba ön cam %35 filim uygulaması yapıcam ancak öncam en alt kısım dense beyaz gibi kalıyor Bilgi ve önerisi olan var mı

Ön cam yasak olduğu için, yaptirmamakta fayda var. Şahsi Düşüncem tabi.

Ön cam muayeneden de gecmez ve ceza da yazılır yakalanınca

Sorun yok o konuda sadece alt kısmı neden beyaz kalıyor bilginiz var mı

Benim ön cam 0,5 numara cam filmli bu oranda bi karartma bile özellikle kapalı havalarda ve gece karanlıkta sıkıntı olabiliyor görüşü etkilemiyor fakat dışardan bakılınca içerisi görünmez bir duruma gelebiliyor Buda diğer yaya ve sürücülerle olan göz temasının kaybolmasına sebep olabiliyor bazen söksem mi diye düşünmüyor değilim siz siz olun ön cama film çektirirken bir kez daha düşünün derim..

Hocam bence de yaptırma 1 defa söktürdüm ondan sonra tekrar gittim pek belli olmaz diye 0.5 yaptırdım hiç olmayacak yerde kendi mahallemde polis çevirdi direk ceza yazdı 7 gün içerisinde sökmez sen bir daha ki yakalanışında trafikten men olur aracın dedi kağıdı verdi elime,bende söktürmek zorunda kaldım,arabaya güzel yakışıyor fakat yaptırımı ağır,bence de yaptırmamakta fayda var.Karar yine senin o altta beyaz kalıyor dediğin yer de zamanla zaten her cam filminde olan bir şey miş

• Beğen
Reaksiyonlar: FF52
Teşekkürler arkadaşlar o beyaz kalan alttaki yer gidiyor di mi zaman ile benim için önemli olan beyaz kalmaması ceza konusu da hiç önemli değil sağolun ancak ben %35 ısı koruma uygulayacağım çok siyah değil

Zift gibi olmus :) hayirli olsun güzel günlerde binin. Ben de ön cama 0.5 film yaptirip “cam filmi çevirmesi”nde ceza alanlardanim, estetik duruyor ön cam müsade etseler

• Beğen
Reaksiyonlar: FF52
0.5 dediğiniz kaç numara oluyor benim bildiğim ve yaptırdığım ön ve yanlar %35 seramik arkalar %20 derece bana önerileri bu şekil oldu ama ben ön camın altındaki beyaz yapışmama lekelerine taktım takıldım

Geri
Üst Alt