Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön asistan (otomatik fren)

Cevdetipek

Kayıtlı Üye
2017 model Leon fr araca ön asist bağlatabilirmiyim arkadaşlar yapan yaptıran varmı bilgi verebilirmi

ön asistan + adaptif cruise yaklaşık 5000 liraya takılıyor şu anda. Ben yaptıracaktım, sonra düşün taşın vazgeçtim ama kararım her saniye değişebilir.
Ön tampona sensör takılıyor, aracın gateway ünitesi değişiyor sistem çalışmaya başlıyor

ön asistan + adaptif cruise yaklaşık 5000 liraya takılıyor şu anda. Ben yaptıracaktım, sonra düşün taşın vazgeçtim ama kararım her saniye değişebilir.
Ön tampona sensör takılıyor, aracın gateway ünitesi değişiyor sistem çalışmaya başlıyor

Merhaba adaptif hiz kontrol var, front asist ekletsek fiyati daha uygun olabilir mi acaba ?

Valla adaptif mi emin olamadim ama hiz sabitleyici var. Sinyal kolu uzerindeki buttonlardan hiz yukseltip dusurebiliyorum.
Adaptif hız sabitleyici örneğin 100 km ye ayarladın önündeki araç 100 km nin altında giderse hızını düşürür, durursa durur. Normal hız sabitleyici ayarladığın km de gider

Geri
Üst Alt