Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok kararsız kaldım

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Az önce bir telefon aldım ve arabama 37 bin ytl teklif verildi Bolu'da Askeri personel birisi tarafından bende düşünmek için bayramdan sonraya aramasını istedim ve sizle paylaşmak istedim bu konuyu beni yanlış anlamayın lütfen ama aracımın gerçekten ayrı bir yeri var benim için düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum ve Seat'ım olmazsa eğer kopukluk hissederim kendimde...

saniye düşünmeden gönderirdim doğukan..
işin ucunda katakuli yoksa trink parani verecekse hiç düşünme...
birak duygusal bağ mağ,sonuçta biz burdayiz sen burdasin illa bi seatin olmasina gerek yok =)
hadi hayirli olsun =)

37 çok iyi bir rakam Dou bunda çok düşünecek bir şey yok. Üzerine biraz daha ekleyip bir TSI beyaz bile alabilirsin neredeyse :D

37 çok iyi bir fiyat dogu tam degerınde gıdıyor .fırsatı kaçırma.

saniye düşünmeden gönderirdim doğukan..
işin ucunda katakuli yoksa trink parani verecekse hiç düşünme...
birak duygusal bağ mağ,sonuçta biz burdayiz sen burdasin illa bi seatin olmasina gerek yok =)
hadi hayirli olsun =)

+1985 hatta mert abi daha güzelini demiş tsi beyaz yakışır sana hem sıfır sıfırdır :)

Banada çok mantıklı geldi adam dedi 2007 Astram var askeri personel olduğum için kredide de zorluk çıkmaz dedi şuan Şırnak'ta görevdeymiş bayramdan sonra tekrar ararım daha iyi konuşuruz daha önce Leon'u araştırmadım ama senin araban hoşuma gitti dedi bilmiyorum bende telefon gelince bi değişik oldum... =)

Banada çok mantıklı geldi adam dedi 2007 Astram var askeri personel olduğum için kredide de zorluk çıkmaz dedi şuan Şırnak'ta görevdeymiş bayramdan sonra tekrar ararım daha iyi konuşuruz daha önce Leon'u araştırmadım ama senin araban hoşuma gitti dedi bilmiyorum bende telefon gelince bi değişik oldum... =)

doğukan bari son bi iç dış detayli temizliğe ver 200 lira verip..
adam geldiğinde o derileri çatlamış boyanı da soluk görmesin..
güzel görsün hemen tav olsun ver gitsin

paraya ihtiyacın varsa düşünme derim kardeşim ama yok sadece zevkten satyıcam dersen yerinde olsam 37 değil 47 verseler satmazdım.hee ama dersenki tsı alırım o zaman yine satardım.kararın ne olursa olsun hayırlı olsun kardeşim.

Geri
Üst Alt