Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok Kararsız Kaldım. Leon Style mı yoksa Leon FR mı?

73 ü verren 80 nide verir....full alın sonra pişman olursunuz tabi ki 1.4 tsi

Ya
73 ü verren 80 nide verir....full alın sonra pişman olursunuz tabi ki 1.4 tsi
Emin olun ben 55bini vere 63 ü verirden çıktım yola. Hani bi limitini koyamadım bi türlü kendime.. 100bine kadar gidicekti zor tuttum kendimi.. Belki bi ekran ekletirim standart 1.4 e.. diğer çoğu opsiyon geliyormuş standart pakette sunroof, led gibi.

Aracim garanti altinda o sorun yok zaten bu olay olduktan sonra garantimi 2 yil daha uzaticam ve garantim biter bitmez dsg ye bb yapicam cunku eminim bu sanjiman beni deli eder. Ve bir daha volkwagen turevi araca bakarsam kesin secicim manuel olacaktir

Tüm SCW Ailesine Canı Gönülden Teşekkür Etmek İstiyorum.
FR almamdaki kararda benim için önemi büyük olan
değerli bilgilerinizi benimle paylaştığınız için.

şimdi burda Seat sever kardeşlerim bana darılmasınlar da herkes açık seçik fikrini beyan etmeli değil mi? 76000 ne git bir audi al bmw al mersedes illa sıfır olacak diye bir kaide yok 2. el temiz araba çok piyasada en azından arabaya binersin.tavsiyem 2008 mersedes c kasa 2009 audi a4 2008 üzeri 3 kasa bmw. temizini ara tara bul derim kardeşim.adam fiatın tenekesi egeaya 80 bin istiyor!!! en doğru kararı verirsin inşallah

şimdi burda Seat sever kardeşlerim bana darılmasınlar da herkes açık seçik fikrini beyan etmeli değil mi? 76000 ne git bir audi al bmw al mersedes illa sıfır olacak diye bir kaide yok 2. el temiz araba çok piyasada en azından arabaya binersin.tavsiyem 2008 mersedes c kasa 2009 audi a4 2008 üzeri 3 kasa bmw. temizini ara tara bul derim kardeşim.adam fiatın tenekesi egeaya 80 bin istiyor!!! en doğru kararı verirsin inşallah
Çok tşkler sizinde görüşünüz için. İnş. bi dahakine audiye geçeriz.

Arada az bir fark var, bu farkı vermeyip her fr gördüğünüzde içinizin cız etmesindense düşünmeden fr almak mantıklı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt