Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çizik Kalemi reklamı

Livestrong

Kayıtlı Üye
Katılım
12 Nis 2010
Mesajlar
331
ozaman sırıtmıyomu bu araçlarda ? benim araç simli metalik siyah bunu sürdümmü belli olur ?
 

CanKan00

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ağu 2009
Mesajlar
443
bu videoyu izleyebilirsin olayı daha net anlamak için Samet..


video görünmüyosa..
www.navige.com ..

yiğit o videodaki gibi olsa herşey mükemmel olacak gel gelelim öğle değil işte..videodaki çiziğe benzer fazla derin olmayan çiziği hemen öğle bir iki sürmeyle kapatmıyor melasef 1:çömelip kalemi kaydırmadan çiziğe enaz 20 kez süreceksin inanın anca kapanıyor ve bastırmak şart parmağımın uyuştuğunu bilirim :D ve en önemlisi bu uygulamayı havanın açık olduğu sıcak birgünde yapılacak güneşte kuruması gerekiyor..
 

- 48 -

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Tem 2010
Mesajlar
1,969
Yaş
53
tırnak takılma mevzu da bayağı komik bi olay..çiziği nerdeyse göremiyorsun o kadar ince elini atıyorsun tırnak takılıyor tıırnak bu takılır ben tırnaklarımı yiyiorum tırnak yok gene de takılıyor bu onların şatış politikası..videoda adam bişi ile çiziyor bendeki çizikler o kadar bile değil..
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
34
çok rahatsız oluncak durumdaysa boyatmak iyidir..
fotoları çekilip..
 
Üst Alt