Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çiçek Pasajı & Nevizade Gecesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu mezara girmek mi oluyo :confused: hadi bakalım:)

Yok abi evlenmek mezara girmek olmuo işte onu yazmak istedim aslında... Evleniyoruz diyte çalgıdan çengiden vazmı geçelim :)

Can bu arada düğün yok kardeşim... :) Üzgünüm ama tabiki gece 11 den sonra bişiler olur :)

Yok abi evlenmek mezara girmek olmuo işte onu yazmak istedim aslında... Evleniyoruz diyte çalgıdan çengiden vazmı geçelim :)

Can bu arada düğün yok kardeşim... :) Üzgünüm ama tabiki gece 11 den sonra bişiler olur :)

o zaman gece çözücez kardeşim :D

bi nebze eskiye göre özgürlük kısıtlanacak sonuçta mezar olmasa da tabut diyelim :D:D:D

o senin düşüncen kardeşim Evlilik zihniyet ve düşünce meselesi onun için fedakarlık bile güzel bi meziyet içen içer ona lafım yok ben evlendikten sonra bitirdim içkiyi tek tük ayda bazen yılda bir içiyorum
Siz bakın dalganıza bana bakmayın....:eek:key:

o senin düşüncen kardeşim Evlilik zihniyet ve düşünce meselesi onun için fedakarlık bile güzel bi meziyet içen içer ona lafım yok ben evlendikten sonra bitirdim içkiyi tek tük ayda bazen yılda bir içiyorum
Siz bakın dalganıza bana bakmayın....:eek:key:

:) Ben zaten şimdide tek tük içiyorum :) Sen bakma bana... :) Maksat geyik...

gerekli çalışmaları yapıp bildirin neler yapılabileceği hakkında değerlendirelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt