Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

/// Çektiğimiz Fotografları Paylaşalım \\\

kaya5789

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar bence böyle bir konunun olmamaası eksiklik, özellikle benim gibi sanata aç bir insan için :D

Herkes o hafta veya o gün çektiği fotografları paylaşırsa güzel muhabbet döneceği kanısındayım. Ayrıca bu işten ciddi şekilde anlayan arkadaşlardan da güzel eleştiriler geleceğinden eminim.

Tabi çok daha önceden çektiğiniz begendiğiniz fotograflar varsa onları da paylaşım. Kural yok yani =)

İlk olarak ben geçen hafta Emirgan'da çektiğim bir kaç resmi paylaşayım:

2a5hpgm.jpg

242wl5x.jpg

2wf4it1.jpg

21lr0qe.jpg

Keyifli muhabbetler dönmesi dileğiyle :)

çocuğu çok iyi yakalamışsın :)

çok güzelmiş özellikle ikinci resim burak ben de begendim.

bu arada ilk fotografta HDR var mı? Bişeyler var da çözemedim =) güzel fotograf olmuş ama.

özgür affetmem yakalarım :D

<script src='http://img31.imageshack.us/shareable/?i=resim288.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

abi istanbul yaa.

bu arada bilal abiyi de göremiyoruz bayadır sitede...

olm sana söyledim kaç ay önce aç bu tarz bi konu diye şimdi mi aklın başına geldi.. :D :D

bu arada fotoları "thumbnail" haliyle foruma eklersek daha iyi olur bence..sayfalar arası daha rahat gezilir..bayaa foto eklenir bu konuya çünkü daha..

biraz mama yiyim eklerim ben de bişiler güleçim.. :)

Geri
Üst Alt