Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çatlak far

valla bende 2 model var biliyordum biri 2007 modellerde olan biride bizim kasalarda olan :)

bu adamlar farları farklı zamanlarda farklı kişilere yaptırdıklarından dolayı aynı barkodla farklı farlar gelıyor
set istemediginiz tek ıstedıgınız surece farklı gelme ıhtımalı daha da yukselıyor :)

özgür peki bu farlar ile bizim cupraların bixenon farları arasında ne gibi görsel farklılıklar var anlatsana biraz
görsel olarak hangisi daha göze hoş geliyor detaylı anlatırsan bilgilenmiş olurum gelenlerde bixenon değilmi

Hazır konu açılmışken benimde sorum olacak , Benim farlar orjinal'de mercekli değil ,, sonradan servisten satın aldım diyelim , bozulması kırılması durumunda merceksizlerimi karşılıyo ? , yoksa yenilerimi ?

abi mesela farın iç tabanı siyah oluyo yada gri oluyo
uzunların yandıgı fanusun etrafında kristaller oluyo gibi farklılıklar
farkı inceleyince farkedilen değişiklikler

elimde bi kaç resim vardı diğer bilgisayarımda olması gerekiyo buldugumda eklerim

Hazır konu açılmışken benimde sorum olacak , Benim farlar orjinal'de mercekli değil ,, sonradan servisten satın aldım diyelim , bozulması kırılması durumunda merceksizlerimi karşılıyo ? , yoksa yenilerimi ?

faturasıyla kaskona işletmiş olman gerekiyo diye biliyorum

Konuyla hafiften alakasız olacak ama far çatlağını kırılmasını kaskodan değiştirince hasarsızlık indirimi gidiyor mu :D

Geri
Üst Alt