Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çatlak far

benden söylemesi haberin olsunda
ben farları değiştirdim gelen farlar farklıydı
erya da 5 tane merceklifar vardı 5ininde barkodu aynı hepsibirbirinden farklı :)

beyanla halledilir Aziz, sorun olacağını sanmıyorum

benden söylemesi haberin olsunda
ben farları değiştirdim gelen farlar farklıydı
erya da 5 tane merceklifar vardı 5ininde barkodu aynı hepsibirbirinden farklı :)

alla alla sonundan doğru farı bulmuşlar ama sen sipariş verdin ellerinde varmıydı??

ellerinde vardı onlar zaten ben başkaistedimbana geleninde bunlardan bi tanesine uyacağının garantisi yok elimizde kalabilirfalan demişlerdi
hatta bi tanesinde uzun kısmında sinyal ampulü vardı :D :D

ellerinde vardı onlar zaten ben başkaistedimbana geleninde bunlardan bi tanesine uyacağının garantisi yok elimizde kalabilirfalan demişlerdi

ozaman iyi bakmak gerek gelen farlara :) yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar

özellikle farın sag kısmında fanus etrafında kristaller oluyo angel far gibi süs hesabı
ona dikkat et

ne demek :)
geçmiş olsun

yahu 2 tane bixenon far çeşidi var zaten Seat'ta..ne süsü zigorum.. :D :D

yavrum git eryaya elinizdeki bütün mercek farlara bakmak istiyorum de
ne demek istediğimi o zaman anlarsın :)

Geri
Üst Alt