Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çamurluk sinyali kablosu

umut242

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba.Aracim bir süredir evin otoparkında yatmaktaydı çalıştırmak için indiğimde uyarı ekranında son yan sinyal uyarısı verdi.bende sinyali söktümve dışarı çektiğimde kablo sanirim fare tarafindan yenmişti.kablonun diğer tarafı içeride kalmis onu acaba nasıl çıkarabilirim davlumbazin sökülmesi mi gerekiyor

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Teknik bilgim yok ancak araca fare dadandıysa en kısa zamanda tüm önlemleri alın. Komple kablo tesisatınızı yada sünger vb parçaları yer yada yuvalanabilirler.

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Teknik bilgim yok ancak araca fare dadandıysa en kısa zamanda tüm önlemleri alın. Komple kablo tesisatınızı yada sünger vb parçaları yer yada yuvalanabilirler.
Dışarı aldim arabayı otoparkta branda çekmiştim tozdan korumak için sanirim ondan geldiler.disarda bekleticem bir süre duruma gore bakicam.Genlde kız aylarında kapalı otoparkların kabusu bu olay

Durum bu

Ekli dosyalar

• 20201212_153409.jpg
    20201212_153409.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 19
Bugün hallettim çok şükür başka biyerde bisey yokmuş.kaputun içine naftalin döktüm baya hatta arabanın çevresine de insallah kokusundan bidaha girmezler

Geri
Üst Alt