Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çamurluk Havalandırması Namı Değer Menfez :D

hiç dikkatimi çekmemişti bende bakayım bir bu işler için yaşlanmışız galiba :rolleyes:

çok mantıklı uygulama, döndüğümde ben de yapacağım :)
TT 1.8T'de de standart bu.. Bizim arabaları adamdan saymamışlar :) :)

bu arada serhatçım konunu mahvetmiyim ama powerboxu dün itibariyle söküp attım sözüne geldim...

bu arada serhatçım konunu mahvetmiyim ama powerboxu dün itibariyle söküp attım sözüne geldim...

en sağlıklısı kardeşim konumu istediğin kadar hiç edebilirsin konu senindir....:eek:key: çok iyi yapmışın şimdilik böyle kullan en sağlıklısı düzgün yazılım....:eek:key:

sen öyle diyosun ama tsi tokatlıyordum boxu takınca :D şimdi bana büyük turbo lazım abicim bulsana ;)

Serhat abı ön tarafa bende bısey yapmk ıstıorum cunkı bnmkı nerdeyse hıc hava almıyor gıbı duruyor ön ızgaranın ordan alıyor bıtek havayı okadar nasıl bısey yapablırız oraya :confused:

Geri
Üst Alt