Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çözülen Sorunların Başlığının yanına ÇÖZÜLDÜ Yazsak ?

LKTN

Kayıtlı Üye
Merhaba. Araçlar hakkında birçok sorunlar yaşıyoruz ve bu sorunları yaşayan forumdaşlarımıza da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ve birçok foruma göre bu konuda daha iyi olduğumuzu düşünüyorum. Çünkü hemen hemen hiçbir konu cevapsız kalmıyor. Burada yaşadığı sorunu anlatmak için konu açan arkadaşlarımızın sorunları çözüldükten sonra admin ve ya modlarımız tarafından konu başlığının yanına '' ÇÖZÜLDÜ'' yazılmasını öneriyorum. Bu şekilde forum içi aramalarda hem daha az zaman harcanacak, hem daha az konu kirliliği olacak, hem de üyelerimizin binlerce konu arasından çözüme kavuşmuş olan konuya girmesi kolaylaşacaktır.

İyi forumlar dilerim.

Evet çok mantıklı ve dikkate alınması gereken bir konu....

Merhaba. Araçlar hakkında birçok sorunlar yaşıyoruz ve bu sorunları yaşayan forumdaşlarımıza da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ve birçok foruma göre bu konuda daha iyi olduğumuzu düşünüyorum. Çünkü hemen hemen hiçbir konu cevapsız kalmıyor. Burada yaşadığı sorunu anlatmak için konu açan arkadaşlarımızın sorunları çözüldükten sonra admin ve ya modlarımız tarafından konu başlığının yanına '' ÇÖZÜLDÜ'' yazılmasını öneriyorum. Bu şekilde forum içi aramalarda hem daha az zaman harcanacak, hem daha az konu kirliliği olacak, hem de üyelerimizin binlerce konu arasından çözüme kavuşmuş olan konuya girmesi kolaylaşacaktır.

İyi forumlar dilerim.
Form kirliğini önlemek adına güzel bir öneri,fakat çözüldü kelimesini konu sahibi yazsa bizlerde konuyu kilitlersek arşivde kalıcı olması ve faydalı bir konu ise hepimiz için bizde konuyu sabitlersek daha iyi olur.Forum sorumlusu sayfaları bu kadar net takip edemez kanaatindeyim,Konu sahibine göre.

Form kirliğini önlemek adına güzel bir öneri,fakat çözüldü kelimesini konu sahibi yazsa bizlerde konuyu kilitlersek arşivde kalıcı olması ve faydalı bir konu ise hepimiz için bizde konuyu sabitlersek daha iyi olur.Forum sorumlusu sayfaları bu kadar net takip edemez kanaatindeyim,Konu sahibine göre.

Konu sahibi sadece mobil uygulamada başlık düzenleyebiliyor sanırım. Masaüstü sitede düzenleme göremedim. Bu nedenle tam yetkili olan yöneticilere paslamıştım işi :). Düzenleyebiliyorsak konu sahibinin yazması daha yerinde olur tabi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Konu sahibi sadece mobil uygulamada başlık düzenleyebiliyor sanırım. Masaüstü sitede düzenleme göremedim. Bu nedenle tam yetkili olan yöneticilere paslamıştım işi :). Düzenleyebiliyorsak konu sahibinin yazması daha yerinde olur tabi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
alt konuya yazması yeterli olur
[doublepost=1488881477,1488881410][/doublepost]En önemlisi konuyu doğru yere açmak.(ihtiyacı olanlar için)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Belirli süreye kadar konu sahiplerinin düzenlemesine izin verdik, süresiz değil :)
Çözüldü yazabiliriz hiç sıkıntı değil ama google index alırken başında çözüldü ibaresiyle alıyor.
Bu da googleden gelen anahtar kelimeyi azcık da olsa doğru index almasını etkiliyor.
O yüzden sadece belirli kategorilere ihtiyaç doğrultusun da ön ek koyduk.

Geri
Üst Alt