Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Black

hakkaten güzelmiş tadında bırakmış ve zevk sahibiymiş..

Arabayı yapana helal olsun iyi emek harcamış ..

walla logo iptali iğrenc onun haricinde araba harika ama bu haline sahip olmak isterdim egzoz a bayıldım :D

Araba harika olmuş..özendim bak şimdi..:D yanlız herşeyini yapmış eleman,sanırım farlara xenon takıcak parası kalmamış..sarı yanıyo..:D

marşpiyerleri yeni takmış daha bantlı duruyo benim leondakilerle aynı je design

Araba harika olmuş..özendim bak şimdi..:D yanlız herşeyini yapmış eleman,sanırım farlara xenon takıcak parası kalmamış..sarı yanıyo..:D

yurtdışında bizim kadar xenon a önem verdiklerini düşünmüyorum açıkçası. Çünkü merceksiz cupralar bile var. Sarı dolaşıyorlar. Çin sadece bize çalışıyor galiba:)

yurtdışında bizim kadar xenon a önem verdiklerini düşünmüyorum açıkçası. Çünkü merceksiz cupralar bile var. Sarı dolaşıyorlar. Çin sadece bize çalışıyor galiba:)

+999999

İngilterede bir tane sonradan takma xenonlu araç görmedim.

Geri
Üst Alt