Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.6 Tdi Manuel Jant

İbişah

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba avatarım da gözüken yeşil 1.6 tdi manuel ibizama kısmet olursa jant lastik alacağım,konular da çok aradım ama kafam açıkcası karıştı,bu aracıma siyah jant düşünüyorum sizce jant 16-17 lik mi olsun spor yayı maddi durumdan dolayı şimdilik düşünemiyorum fikirlerinizi fotoğraf örnekleri ile alabilirmiyim rica etsem artı olarak araca zarar yada konfor açısından ne gibi artıları eksileri olabilir. İyi forumlar.

Aracın uygun ölçülerinde ve orjinal bir jant aldığınız sürece herhangi bir zararı olmaz. Direkt olarak Seat ya da VAG üretimi bir jant almayacaksanız ağırlığına dikkat edin, fazla ağır jantlar araçta gereksiz yük oluşturur. Eğer ebat büyütecekseniz 16" için FR 17/18" için Cupra lastik ölçülerini tercih edebilirsiniz.

Fakat çap büyüdüğünde hem yakıt tüketiminin artacağını hem de aracın biraz yükseleceğini hesaba katın. 16" de çok sorun olmaz. (jantlarınız 15" olduğunu varsayıyorum.)

Bulabilirseniz Ibiza FR jantları güzel duracaktır. Replika jantlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. TR'de satılan replika jantların büyük bir kısmı gerekli esnekliği sağlamadığı için kırılmaya meyilli oluyorlar.

Siyah Fabia VRS jantları da güzel duracaktır.

b758bd28-85ad-4c38-889d-7e18f67ecf9a_700.jpg

Arkadaşlar merhaba avatarım da gözüken yeşil 1.6 tdi manuel ibizama kısmet olursa jant lastik alacağım,konular da çok aradım ama kafam açıkcası karıştı,bu aracıma siyah jant düşünüyorum sizce jant 16-17 lik mi olsun spor yayı maddi durumdan dolayı şimdilik düşünemiyorum fikirlerinizi fotoğraf örnekleri ile alabilirmiyim rica etsem artı olarak araca zarar yada konfor açısından ne gibi artıları eksileri olabilir. İyi forumlar.

Ben ibizaya durban jant güzel gidiyor @dadaş34 eski aracın resmî var mı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Konumu yine hortlatayım evet yine ben halen jant alamadım, çalıştığım yerde fotoğrafını atacağım jant var bu jantı piano black e boyayıp taksam 16 inç sizce nasıl olur düşünceleriniz benim için değerli :)WhatsApp Image 2018-09-15 at 15.48.12.jpeg

Geri
Üst Alt