Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çukura düşme

Batuhan furkan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracım 16 model dağ şanzıman Leon bütün aracın iki tekeri birden çukura düşürdüm ama çok vurmadı önde arkada düştü duramadım altına baktım kartel koruma ve çamurluklar çizilmiş arkada pek birşey görmedim sizce bir sorun olur mu ?

arac suan park halınde ve motor sogumus durumda ıse ya bosa alıp ıtıp altına park ettıgınız zemnıe bakın ya da karter tıpasının oraya bakın akıntı ya da yaglanma var mı

Bunlar yok ise başka bir sorun çıkarmaz dimi ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir lifte yada kanala sokup altını komple kontrol edin. Görünürde birşey yoksa ve kullanıma bir etki yaratmıyorsa devam.

Plastik aksam. Önemli birşey görünmüyor. Siz yine de birkaç gün aracın altına sürekli bakın bir kaçak var mı diye.

Merhaba arkadaşlar aracım 16 model dağ şanzıman Leon bütün aracın iki tekeri birden çukura düşürdüm ama çok vurmadı önde arkada düştü duramadım altına baktım kartel koruma ve çamurluklar çizilmiş arkada pek birşey görmedim sizce bir sorun olur mu ?

Herhangi bir problem olacağını sanmıyorum grubun lastikçisi olarak lastiklerde herhangi bir balon yada deformasyon oluşmuşmu bakmanı tavsiye ederim ayrıca araçta sağa yada sola çekme varmı rotu bozmuşmu onları da kontrol edersen iyi olur

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslarin dedigi gibi yag kacagi yoksa ve karterde gozle gorunur bir yamulma yoksa birsey olacagini zannetmiyorum. Onumuzdeki birkac gun araci park ettigin yere bakmani ve motorun yagini kontrol etmeni tavsiye ederim yag kacagi vs yoksa devam..

Motor kulaklarını kontrol ettirin daha önce karteri kanala düşürüp demleyen ama motor kulağını çatlatan gördüm kontrol edin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt