• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Zubizu Kampanyası

OMERFARUK

Kayıtlı Üye
Katılım
11 Kas 2015
Mesajlar
428
Yaş
32
İsim
Ömer Faruk
Nereden
Aydın
Araç
Diğer
Arkadaşlar seat ZUBİZU üyelerine %7 indirimli araç kampanyası yapmış, ayrıca shellde ve serviste de indirim sağlıyormuş..Araç almayı düşünen yada servisle işi olan arkadaşlar bi baksınlar derim:)
 
  • Beğen
Reaksiyonlar: kfy

#ismail

Kayıtlı Üye
Katılım
17 Ara 2011
Mesajlar
7,130
Yaş
39
İsim
iso
Nereden
Muğla
Araç
Diğer
Plaka
41
SEAT’TAN ZUBİZU SERVİS KAMPANYASI

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan SEAT sahipleri SEAT Yetkili Servisleri’ nde gerçekleştirdikleri harcama tutarı paralelinde artan indirim oranları ile yüzde 30’a varan indirimler kazanıyor!

Aracı 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT kullanıcıları için geçerli olan kampanyada, araç sahipleri Yetkili Servisler’de gerçekleştirilen işlemler sonucu harcama tutarına paralel olarak artan oranlar ile yüzde 30’a varan indirim hakkına sahip oluyor.
SEAT kullanıcılarına özel bu kampanyada aracının garantisi biten, yani 2 yaşı geçen tüm müşteriler anında %10 iskonto hakkı kazanıyor.
SEAT Yetkili Servisleri’nde kazandıran kampanya hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliği kapsıyor.

Kampanya Koşulları:
Yukarıda belirtilmiş olan kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş ve üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde Mekanik ve Elektrik tüm parça ve işçiliklerde %10’dan başlayarak %30’a varan indirim hak ederler. 2 yaş ve üzeri tüm SEAT sahipleri serviste anında %10 indirim hakkı kazanır ve yaptıkları her 600 TL(KDV hariç)'lik ek harcamada %2 oranında indirim kazanarak %30'a varan indirim hakkı ele ederler. Kampanya 25.07.2016 tarihinden itibaren 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
 

focus

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Kas 2012
Mesajlar
520
Yaş
43
İsim
ahmet
Nereden
Manisa
Araç
Leon 1.6 TDI Copa Plus
Serviste ZUBİZU güzel bir indirim sağlıyor.
 
Üst Alt