Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zincir sesi

Mundermind

Kayıtlı Üye
Merhaba, 2019 1.6 tdi fr dsg araç aldım. Henüz araç 6bin de. Arabamla 40 km hızla giderken ayağımı gazdan çekiyorum ve hemen ardından gaza basıyorum. Ve o sırada dinleyince zincir sesi gibi bir ses geliyor derinden mekanik bi ses sonra devrini alınca gidiyor 1 sn lik bir durum. Servise gitsemmi bilemedim bütün 1.6 tdi lerdemi böyle?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba, 2019 1.6 tdi fr dsg araç aldım. Henüz araç 6bin de. Arabamla 40 km hızla giderken ayağımı gazdan çekiyorum ve hemen ardından gaza basıyorum. Ve o sırada dinleyince zincir sesi gibi bir ses geliyor derinden mekanik bi ses sonra devrini alınca gidiyor 1 sn lik bir durum. Servise gitsemmi bilemedim bütün 1.6 tdi lerdemi böyle?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu durum bütün dizel araçlarda oluyor gazdan ayağınızı çekip devir düşerken tekrar basarsanız motor titreşimden dolayı ses yapıyor bu durumu sessiz ve düz yolda fazla hızlanmadan denerseniz her defasında duyarsınız

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt