Zilleri Takıp Oynayı verin Gari Gari de Gari :))) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Zilleri Takıp Oynayı verin Gari Gari de Gari :)))

Cordobax

Kayıtlı Üye
[video=youtube_share;ep_BYFEusIk]http://youtu.be/ep_BYFEusIk[/video]

hobaa garide gariii :eek::eek::eek:

altıpatlar

Kayıtlı Üye
bizim oyun havalarına çok ters bana saçma anlamsız geldi nasıl oynuyorlar yaaa...:confused:

KeChİ

Kayıtlı Üye
bu oyun havasında sadece 2yada 3 kere hareket ediyor insanlar ortaya toplanıyor. bir söylentide bunlar apachilerin ataları die ama tam emin değilimpuhaha

altıpatlar

Kayıtlı Üye
yaa bunlar havayı şaşırmışlar... haydar dümenin deyimiyle yoldan çıkmışlar...

Nusret

Kayıtlı Üye
Güzelde bu oyun dedin mi ben kaçacak yer arıyom ben bizim buranın oyunlarınıda sevmiyorum oynamıyorum keşke bütün herkes nikahtan çıksa bizde kurtulsak bu oyun muhabbetlerinden :D

altıpatlar

Kayıtlı Üye
Güzelde bu oyun dedin mi ben kaçacak yer arıyom ben bizim buranın oyunlarınıda sevmiyorum oynamıyorum keşke bütün herkes nikahtan çıksa bizde kurtulsak bu oyun muhabbetlerinden :D
buranın oyun havalarını tam çalanı bulacaksın ki antep çiftetellisi, azize , haşıl havası ölüyü diriltip oynatır yaaa ...

Cordobax

Kayıtlı Üye
malesef gelenek ve göreneklerimiz:D damadın erkek kardeşleri arkadşları ortaya hele bi yaa yaaa :eek: